Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
Redakcja SwiatZwierzat
Redakcja SwiatZwierzat 15.09.2020 22:40

Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły

Szczeniak Gema to piękny biało-czarny piesek, który ma z przodu dodatkową łapkę. Zwierzę urodziło się z piątą kończyną. Opiekunowie byli w szoku, widząc deformację ciała u suczki. Zwrócili się o pomoc do organizacji Stray Rescue. Wolontariusze zakochali się w niezwykłym piesku.

Szczeniak Gema to niezwykły piesek. A wszystko przez jego nietypowy wygląd, mianowicie zwierzę urodziło się z pięcioma łapkami. Mimo przeciwności losu szczeniak tryska energią i w ogóle nie przejmuje się dodatkową kończyną, która utrudnia mu chodzenie. W przyszłości może to okazać się sporym problemem. Wszystko ze względu na rasę.

Szczeniak z pięcioma łapami

Piesek Gema podbił serca pracowników organizacji Stray Rescue. Zwierzę miało pięć łapek i było bardzo szczęśliwe, cały czas merdało ogonkiem. Pies w ogóle nie zwracał uwagi na dodatkową kończynę. Zachowywał się jak typowy szczeniak, który jedyne co pragnie się bawić. Pracownicy zdecydowali się pomóc Gemie.

Po zbadaniu zwierzęcia okazało się, że pies ma trzy zdrowe kończyny, a czwarta składa się z dwóch krótszych łapek, co daje finalnie pięć łap. Oprócz tej deformacji zwierzę rozwijało się prawidłowo. Wyniki badań były bardzo dobre, tu nie było powodów do zmartwień. Niemniej jednak, pies był dogiem niemieckim, a to oznacza, że w przyszłości może osiągnąć nawet ok. 80 cm wzrostu w kłębie. Pracownicy ośrodka stwierdzili, że pies nadaje się do adopcji, ale jego stan zdrowia będzie trzeba często kontrolować.

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Na jaw wyszła cała prawda o Jacku z „Królowych życia”. Cały czas ukrywał jeden fakt

Adopcja psa

Gema skradła serca rodziców i trójki małych dzieci. Teraz każdy z chłopców ma swojego psa. Rodzina zastępcza nie zdecydowała się na zmianę imienia, bardzo dba o zwierzę.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
szczeniak

Piesek urodził się z pięcioma łapkami.

szczeniak

Jest to dog niemiecki.

szczeniak

Zwierzę świetnie radzi sobie na trzech łapach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powrócił
  2. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. 70-latek zjadł cukierka wartego 40 groszy w Biedronce, ochrona od razu interweniowała. Staruszek został skazany na kosmiczną grzywnę

Źródło: kochamyzwierzaki.pl, thedodo.com