kot przytula telefon
Źródło: youtube.com/The Paw

Kot zobaczył na nagraniu zmarłego właściciela. Reakcja jest nie do opisania, wzruszające

13 Stycznia 2021

Koty przywiązują się do swoich opiekunów tak samo, jak my do nich. I choć okazują nam uczucia w inny sposób to nadal można zauważyć, że nas kochają. Ten mruczek jest tego najlepszym dowodem. Gdy zobaczył wizerunek swojego zmarłego właściciela, zachował się w niewiarygodny sposób.

Wiadomo, że koty lubią podążać własnymi ścieżkami, jednak nie sprawia to, że nie kochają swoich opiekunów. Mruczek z tego nagrania poruszył setki tysięcy osób przez to, jak zareagował na wizerunek swojego niedawno zmarłego właściciela. Łzy same napływają do oczu na ten widok.

Kot reaguje na widok zmarłego właściciela

Słodkie filmiki z kotami od zawsze fascynują użytkowników internetu, jednak w tym wypadku wideo z udziałem kota wywołuje nie uśmiech, a strumienie łez. Jak głosi tytuł nagrania, jeden z domowników uchwycił reakcję podopiecznego na widok zmarłego właściciela.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie opiekun mruczka odszedł. Sądząc po reakcji łatwo jednak wywnioskować, że kot bardzo za nim tęskni.

Na nagraniu widzimy, jak ktoś położył przed zwierzakiem telefon, na którym wyświetlił wideo z jego zmarłym właścicielem. Kot wpatruje się w ekran uważnie i słucha głosu płynącego z głośnika.

Scenka trwa dłuższą chwilę, a mruczek ani na moment nie odrywa wzroku od telefonu. Jednak najbardziej wzruszające dopiero nadchodzi - w pewnym momencie kot przystawia głowę do ekranu i przytula się do niego, nadal słuchając pana!

3-latka została pogryziona przez pitbulla. Właścicielka uciekła z miejsca ataku3-latka została pogryziona przez pitbulla. Właścicielka uciekła z miejsca atakuCzytaj dalej

Wzruszeni internauci

Zwierzę zachowuje się, jakby dokładnie wiedziało, kogo słyszy i ogląda, i prawdopodobnie tak właśnie jest. Wsłuchując się uważnie w każdy dźwięk, kot musiał zrozumieć, że na ekranie naprawdę znajduje się jego pan i zachowuje się, jakby chciał się do niego przytulić.

W komentarzach internauci dzielą się wrażeniami, a także własnymi historiami z udziałem ich ukochanych pupili. Niektóre z nich są naprawdę poruszające.

- Kiedy przytulił telefon, moje oczy zmieniły się w wodospad.

- Mój ukochany kot prawdopodobnie mnie przeżyje... Zastanawiam się, czy będzie za mną tęsknił.

- Właśnie straciłem kota, prawie dwa tygodnie temu. Ten film sprawił, że strasznie się popłakałem!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł