kot i pies
Źródło: screen z youtube/Videlo

Uparty kot nie pozwolił przejść psu. Niebywałe, co ten zrobił

3 Lutego 2021

Kot zatrzymał psa, nie pozwalając mu przejść dalej. Zagrodził mu drogę, a wszelkie próby przedostania się, odpierał atakiem. Wtedy pies zrobił coś, co zaskoczyło nawet właścicielkę!

Wiele zwierząt na świecie żyje jak przysłowiowy pies z kotem. Nie wszystkie czworonogi muszą się akceptować i nie ma powodów, aby je godzić. Co prawda, kiedy zwierzęta żyją pod jednym dachem łatwiej dla wszystkich byłoby, gdyby chociaż się tolerowały. Nie muszą się lubić i spać w jednym kojcu, ale kłótnie i bijatyki nie są mile widziane.

Jak pies z kotem

Właścicielka przyłapała swojego kota na dość niemiłym zachowaniu. Mruczek nie chciał pozwolić psu przejść. Próbował go zatrzymać, używając do tego siły. Czworonóg był bezsilny, a kot wyraźnie nie chciał się poddać. Nie wiadomo, czemu zwierzaki się nie dogadywały, jednak wygląda na to, że to kot miał problem z psem, a nie odwrotnie.

Pies odwrócił się od kociaka, udając się do pokoju. Chwilę później przyszedł ze swoją tajną bronią, która okazała się "zabójcza". Kot musiał ustąpić miejsca i pozwolić psiakowi przejść. Co było jego asem w rękawie? Nigdy się nie domyślicie!

Mały piesek nasłał na kota innego domownika, a mowa tu o dużym psie! Ten zrobił tylko kilka kroków, a mruczek wskoczył na szafkę, tym samym odblokowując przejście, którego tak zawzięcie bronił.

Ktoś związał suczkę i porzucił na stacji kolejowej. Pies miał problemy ze wzrokiemKtoś związał suczkę i porzucił na stacji kolejowej. Pies miał problemy ze wzrokiemCzytaj dalej

Duży pies bohaterem

Internauci murem stanęli za szczeniakiem, którego kot chwilę wcześniej atakował. Jednak dziwi, że właścicielka nic sobie z tego nie robiła, jedynie oglądając i filmując całą akcje.

- Kot się schował pod pretekstem napicia się wody.
- A potem mówią, że małe szczeniaki nie są inteligentne...
- Pies przyszedł rozwiązać problem - czytamy w komentarzach na YouTubie.

Spodziewaliście się takiego zakończenia?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube

Następny artykuł