Swiatzwierzat.pl
Screen z nagrania

facebook/ნინო ტაბატაძე

Kobieta zdobyła nietypowych przyjaciół. Wszystko nagrała kamera monitoringu

21 Lutego 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Kamera monitoringu zamontowana przy wejściu do budynku biurowego w Gruzji zarejestrowała jedną z pracownic. Na nagraniu widać, jak kobieta zatrzymuje się, by powitać bezpańskie psy przed rozpoczęciem pracy. Wideo w ekspresowym tempie obiegło Internet.

Kamery monitoringu miejskiego są wykorzystywane do różnych celów. Stale rejestrują obraz, pozwalając na podglądanie tego, co się dzieje wewnątrz i na zewnątrz chronionego budynku. Pod okiem kamery przestępczość spada niemalże do zera, a nagrania z ukrytej kamery niejednokrotnie potrafią zaskoczyć.

Kobieta pokazała bezpańskim psom, że one też mają znaczenie

W Gruzji, psy, koty i zwierzęta gospodarskie chodzą sobie gdzie im się podoba i nierzadko za swoje miejsce odpoczynku wybierają chodniki przed supermarketami, budynkami mieszkalnymi i biurowcami. Część bezpańskich pupili ulokowała się przed wejściem do jednego z biur, a tamtejsza kamera monitoringu zarejestrowana rozczulającą scenę z ich udziałem.

Nino Tabatadze to jedna z pracownic biurowych, która od kilku lat zajmuje się zwierzakami błąkającymi się w okolicy. Każdego dnia, przed rozpoczęciem pracy, kobieta upewnia się, że jej czworonożnym przyjaciołom niczego nie brakuje.

- Regularnie daję im jedzenie i wodę. Zaprzyjaźniłam się z nimi – przyznała Nino.

Na przestrzeni lat psiaki przekonały się, że Gruzinka nie opuści ich w potrzebie i zawsze daje im do zrozumienia, że są kochane. Z tego powodu tłumnie pojawiają się przed jej miejscem pracy i liczą na pieszczotliwe powitanie. Jedno z ich czułych spotkań uchwyciła kamera:

maltanczyk

Jakie są najczęstsze choroby u maltańczyka? Nie bagatelizuj objawów

CZYTAJ DALEJ

Film został udostępniony w mediach społecznościowych. Pokazuje on dokładny moment, w którym Nino pojawia się, aby otworzyć sklep. Widząc to, bezpańskie psy, nie mogą powstrzymać radości i grzecznie czekają przed wejściem, dopóki kobieta nie wyjdzie na zewnątrz, aby je przywitać i rozpieszczać.

- Te psiaki są bardzo ciepłe i kochające. Uwielbiam je. Przyjaźń z nimi przynosi mi wielkie szczęście. Oświecają i ogrzewają moją duszę duszę - powiedziała Tabatadze.

Psia przyjaźń jest bezwarunkowa, przepełniona chęcią spełniania oczekiwań i bycia akceptowanym. Posiadanie takich przyjaciół to prawdziwe szczęście!

null
null

fot. Nino Tabatadze

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

ZIMOWY QUIZ: Czy znasz wszystkie tajemnice zwierząt?

Pytanie 1 z 8

Które zwierzęta NIE zapadają w sen zimowy?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >