Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta zdobyła nietypowych przyjaciół. Wszystko nagrała kamera monitoringu
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 21.02.2022 01:00

Kobieta zdobyła nietypowych przyjaciół. Wszystko nagrała kamera monitoringu

Screen z nagrania
facebook/ნინო ტაბატაძე

Kamera monitoringu zamontowana przy wejściu do budynku biurowego w Gruzji zarejestrowała jedną z pracownic. Na nagraniu widać, jak kobieta zatrzymuje się, by powitać bezpańskie psy przed rozpoczęciem pracy. Wideo w ekspresowym tempie obiegło Internet. Kamery monitoringu miejskiego są wykorzystywane do różnych celów. Stale rejestrują obraz, pozwalając na podglądanie tego, co się dzieje wewnątrz i na zewnątrz chronionego budynku. Pod okiem kamery przestępczość spada niemalże do zera, a nagrania z ukrytej kamery niejednokrotnie potrafią zaskoczyć.

Kobieta pokazała bezpańskim psom, że one też mają znaczenie

W Gruzji, psy, koty i zwierzęta gospodarskie chodzą sobie gdzie im się podoba i nierzadko za swoje miejsce odpoczynku wybierają chodniki przed supermarketami, budynkami mieszkalnymi i biurowcami. Część bezpańskich pupili ulokowała się przed wejściem do jednego z biur, a tamtejsza kamera monitoringu zarejestrowana rozczulającą scenę z ich udziałem.

Nino Tabatadze to jedna z pracownic biurowych, która od kilku lat zajmuje się zwierzakami błąkającymi się w okolicy. Każdego dnia, przed rozpoczęciem pracy, kobieta upewnia się, że jej czworonożnym przyjaciołom niczego nie brakuje.

- Regularnie daję im jedzenie i wodę. Zaprzyjaźniłam się z nimi – przyznała Nino.

Na przestrzeni lat psiaki przekonały się, że Gruzinka nie opuści ich w potrzebie i zawsze daje im do zrozumienia, że są kochane. Z tego powodu tłumnie pojawiają się przed jej miejscem pracy i liczą na pieszczotliwe powitanie. Jedno z ich czułych spotkań uchwyciła kamera:

Film został udostępniony w mediach społecznościowych. Pokazuje on dokładny moment, w którym Nino pojawia się, aby otworzyć sklep. Widząc to, bezpańskie psy, nie mogą powstrzymać radości i grzecznie czekają przed wejściem, dopóki kobieta nie wyjdzie na zewnątrz, aby je przywitać i rozpieszczać. - Te psiaki są bardzo ciepłe i kochające. Uwielbiam je. Przyjaźń z nimi przynosi mi wielkie szczęście. Oświecają i ogrzewają moją duszę duszę - powiedziała Tabatadze.

Psia przyjaźń jest bezwarunkowa, przepełniona chęcią spełniania oczekiwań i bycia akceptowanym. Posiadanie takich przyjaciół to prawdziwe szczęście!

undefined
undefined

fot. Nino Tabatadze

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Tagi: Pies Nagranie