Swiatzwierzat.pl
mops

TWITTER/DOIIPXRTS

Kobieta zabroniła psu wchodzić na łóżko. Reakcja jej męża powoduje, że wszyscy się rozpływają

22 Października 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Kobieta zabroniła swojemu mopsowi wchodzić na łóżko, po tym jak nałożyła świeżą pościel. Kiedy rano się obudziła, nie zastała obok swojego męża. Zamiast wygodnego materaca, mężczyzna wybrał inne miejsce do spania. Takiego obrotu spraw jego partnerka nie mogła się spodziewać.

Kwestia spania na łóżku z psem nadal wzbudza liczne kontrowersje oraz staje się punktem zapalnym do dyskusji wśród opiekunów zwierząt. Znajdziemy zarówno zwolenników, jak i przeciwników tej praktyki, natomiast eksperci przekonują, że istnieje wiele korzyści i zagrożeń dzielenia łóżka z pupilem, dlatego odpowiedź na to, czy należy wpuszczać je na łóżko, jest niejednoznaczna.

To indywidualna kwestia każdego opiekuna, choć ze względów profilaktycznych, dzielenie łóżka z psem nie jest wskazane w przypadku małych dzieci, kobiet w ciąży oraz osób, które mają obniżoną odporność. Przeciwwskazaniem może być także nieprzyjemny zapach towarzyszący starszym czy schorowanym czworonogom.

Kobieta zakazała mopsowi wchodzić na łóżko

Violet to suczka mopsa, która jest wielką fanką przytulania ze swoimi opiekunami, co wiąże się oczywiście z dzieleniem z nimi łóżka. Sprytna suczka zawsze znajdzie sposób, by nocą niezauważenie wślizgnąć się pod pościel.

Piesek dołączył do rodziny około roku temu, a adoptowała go córka o imieniu McKenna. Mimo, że na początku tata dziewczyny nie był zwolennikiem tego pomysłu, słodki mops nie potrzebował wiele czasu, aby zdobyć serce mężczyzny. Za to bardzo szybko stał się pupilkiem jej mamy.

- Mój tata nie był zbyt zaangażowany w kupowanie psa. Pełna akceptacja zajęło mu około tygodnia - relacjonuje McKenna.

1

Czy neo-angin działa antyseptycznie i łagodzi ból gardła? - Reklama

Od tamtej pory zwierzę każdej nocy dzieliło łóżko z rodzicami dziewczyny. Z takiego obrotu spraw była zadowolona zarówno Violet, jak i pozostali członkowie rodziny. Jednak pewnego razu, mama McKeeny zabroniła psu wejść do ich posłania. Powód miał związek z odbytym zabiegiem operacyjnym.

2
weterynarz

Weterynarz myślał, że nikt go nie widzi. Na filmie widać, jak traktuje zwierzęta

CZYTAJ DALEJ

Reakcja mężczyzny była zaskakująca

Jakiś czas temu Violet musiała przejść rutynową operację. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem, lecz dopóki rany się nie zagoją w pełni, zwierzę nie może być kąpane. Ograniczenia spowodowały, że mama McKenny nie zgodziła się, by mops mógł wejść na świeżą pościel.

3

- W tej chwili jest po prostu bardzo śmierdząca, a moja mama właśnie wymieniła pościel na czystą - opowiedziała "The Dodo" nastoletnia opiekunka psa.

Jednakże to, co wydarzyło się później, zadziwiło wszystkich. Nie chcąc kłócić się z żoną, tata McKeeny miał tylko jedno wyjście, aby nie zostawić psiej przyjaciółki. Wziął koc i dołączył do Violet na podłodze tuż obok łóżka.

- Pomyślałam, że to zabawne, że posunął się tak daleko, ale jednocześnie było to słodkie - mówi McKenna.

4

Mama dziewczyny zareagowała na całą sytuację śmiechem i niedowierzaniem. Na szczęście Violet już niebawem będzie miała zdjęte szwy, a co za tym idzie, weźmie kąpiel. Do tej pory jednak mężczyzna będzie pewnie towarzyszył jej na podłodze.

McKenna wyznała nawet, że czasem jest zazdrosna o to, że tata i pies wolą swoje wzajemne towarzystwo od niej. Jednakże nie ukrywa, iż cieszy się, że udało im się nawiązać taką relację.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Najbardziej puszyste rasy psów. Ich miękkie futerko wprawia w zachwyt, każdy chciałby takiego przytulić

Nie da się ukryć, że puszyste psy chciałoby się głaskać i przytulać na okrągło. Należy jednak pamiętać, że ich odpowiednia pielęgnacja jest wyjątkowo ważna. Oto psie rasy o wielkich sercach, które wyglądają jak pluszowe kuleczki. Niewątpliwie musiały znaleźć się w tym zestawieniu!

Zobacz galerię >

Jak dobrze pamiętasz imiona zwierzaków z bajek? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10

Truteń, obżartuch i śpioch z "Pszczółki Mai" to...

źródło: The Dodo

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Psy

Porzucił psa jak zabawkę, obok zostawił kartkę z dwoma słowami. Internauci aż drżą ze wściekłości

Czytaj więcej >

Psy

Starsza pani boi się wychodzić z domu przez psa sąsiada. Wypadek sprawił, że zmieniła zdanie

Czytaj więcej >

Psy

Nielegalna przechowalnia psów pod oknami urzędu gminy. Widok zwierząt poraził inspektorów

Czytaj więcej >

Psy

Bobi okrzyknięty najstarszym psem świata. Przebił konkurencję, jeszcze żaden pupil nie żył tak długo

Czytaj więcej >

Psy

Szczeniak zgubił drogę powrotną do domu, więc wpadł do kliniki. Wiedział, że może liczyć na weterynarza

Czytaj więcej >

Psy

Ukryła w domu kamerę, aby zobaczyć, co robi opiekunka do psów. Wkrótce zajęła się nią policja

Czytaj więcej >