Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Kobieta zabroniła psu wchodzić na łóżko. Reakcja jej męża powoduje, że wszyscy się rozpływają
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 22.10.2022 13:57

Kobieta zabroniła psu wchodzić na łóżko. Reakcja jej męża powoduje, że wszyscy się rozpływają

mops
TWITTER/DOIIPXRTS

Kobieta zabroniła swojemu mopsowi wchodzić na łóżko, po tym jak nałożyła świeżą pościel. Kiedy rano się obudziła, nie zastała obok swojego męża. Zamiast wygodnego materaca, mężczyzna wybrał inne miejsce do spania. Takiego obrotu spraw jego partnerka nie mogła się spodziewać.

Kwestia spania na łóżku z psem nadal wzbudza liczne kontrowersje oraz staje się punktem zapalnym do dyskusji wśród opiekunów zwierząt. Znajdziemy zarówno zwolenników, jak i przeciwników tej praktyki, natomiast eksperci przekonują, że istnieje wiele korzyści i zagrożeń dzielenia łóżka z pupilem, dlatego odpowiedź na to, czy należy wpuszczać je na łóżko, jest niejednoznaczna.

To indywidualna kwestia każdego opiekuna, choć ze względów profilaktycznych, dzielenie łóżka z psem nie jest wskazane w przypadku małych dzieci, kobiet w ciąży oraz osób, które mają obniżoną odporność. Przeciwwskazaniem może być także nieprzyjemny zapach towarzyszący starszym czy schorowanym czworonogom.

Kobieta zakazała mopsowi wchodzić na łóżko

Violet to suczka mopsa, która jest wielką fanką przytulania ze swoimi opiekunami, co wiąże się oczywiście z dzieleniem z nimi łóżka. Sprytna suczka zawsze znajdzie sposób, by nocą niezauważenie wślizgnąć się pod pościel.

Piesek dołączył do rodziny około roku temu, a adoptowała go córka o imieniu McKenna. Mimo, że na początku tata dziewczyny nie był zwolennikiem tego pomysłu, słodki mops nie potrzebował wiele czasu, aby zdobyć serce mężczyzny. Za to bardzo szybko stał się pupilkiem jej mamy.

- Mój tata nie był zbyt zaangażowany w kupowanie psa. Pełna akceptacja zajęło mu około tygodnia - relacjonuje McKenna.

1

Od tamtej pory zwierzę każdej nocy dzieliło łóżko z rodzicami dziewczyny. Z takiego obrotu spraw była zadowolona zarówno Violet, jak i pozostali członkowie rodziny. Jednak pewnego razu, mama McKeeny zabroniła psu wejść do ich posłania. Powód miał związek z odbytym zabiegiem operacyjnym.

2

Reakcja mężczyzny była zaskakująca

Jakiś czas temu Violet musiała przejść rutynową operację. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem, lecz dopóki rany się nie zagoją w pełni, zwierzę nie może być kąpane. Ograniczenia spowodowały, że mama McKenny nie zgodziła się, by mops mógł wejść na świeżą pościel.

3

- W tej chwili jest po prostu bardzo śmierdząca, a moja mama właśnie wymieniła pościel na czystą - opowiedziała "The Dodo" nastoletnia opiekunka psa.

Jednakże to, co wydarzyło się później, zadziwiło wszystkich. Nie chcąc kłócić się z żoną, tata McKeeny miał tylko jedno wyjście, aby nie zostawić psiej przyjaciółki. Wziął koc i dołączył do Violet na podłodze tuż obok łóżka.

- Pomyślałam, że to zabawne, że posunął się tak daleko, ale jednocześnie było to słodkie - mówi McKenna.

4

Mama dziewczyny zareagowała na całą sytuację śmiechem i niedowierzaniem. Na szczęście Violet już niebawem będzie miała zdjęte szwy, a co za tym idzie, weźmie kąpiel. Do tej pory jednak mężczyzna będzie pewnie towarzyszył jej na podłodze.

McKenna wyznała nawet, że czasem jest zazdrosna o to, że tata i pies wolą swoje wzajemne towarzystwo od niej. Jednakże nie ukrywa, iż cieszy się, że udało im się nawiązać taką relację.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: The Dodo

Tagi: Pies Mops Świat