auto
Źródło: youtube/Store of Info

Wskoczyła na samochód, próbowała zatrzymać złodziei. Ukradli buldoga za ponad 35 tys. złotych

7 Stycznia 2021

Kobieta ruszyła w pościg za porywaczami, którzy wyszli ze sklepu z psem o wartości 10 tys. dolarów. Alize James nie wahała się nawet przez moment! Była na tyle zdeterminowana, aby odzyskać skradzionego buldoga, że wskoczyła na maskę samochodu. Złodzieje pędzili autostradą przez 10 minut, próbując zrzucić kobietę. Porażające nagranie trafiło do sieci.

Dramatyczna sytuacja miała miejsce w Houston w Teksasie. Do hodowli z egzotycznymi rasami psów przyszły dwie osoby, wyraźnie zainteresowane jednym ze szczeniaków. Zawrotna cena psa nie odstraszyła potencjalnych właścicieli. Ci nie zamierzali jednak wydawać pieniędzy. Próbowali wrócić do domu ze szczeniakiem nie płacąc za niego nawet grosza! Kiedy pracownica hodowli poszła na górę po dokumenty dla przyszłych opiekunów, ci ruszyli w kierunku wyjścia.

Kobieta rzuciła się na maskę auta

Nagle kobieta zauważyła, że para próbuje uciec z psem, którego trzymała na rękach. Zwierzak kilka dni wcześniej przeszedł operację. Nie był gotowy na wyjście, potrzebował leków i opieki. Alize James ruszyła w pościg za złodziejami. Próbowała zatrzymać rabusiów, prosząc o oddanie czworonoga. Ale gdy, ci odmówili i zaczęli wsiadać do auta, kobieta wskoczyła na jego maskę, próbując utrzymać się na górze. Samochód ruszył z zawrotną prędkością. Wjechał na autostradę, a kierujący próbował zrzucić pracownicę.

- Byłam skupiona na zdrowiu psa, najwyraźniej nie dbałam o swoje, choć się bałam - powiedziała James w rozmowie z dziennikarzami z "Only on 2", która z całego zajścia wyszła bez szwanku.

Auto pędziło autostradą przez 10 minut. Kierowcy byli w szoku, nikt nie rozumiał, co ma miejsce.

Policja zatrzymała jednego złodzieja, szuka drugiego

Po 10-minutowej przejażdżce samochód zatrzymał się, a siedzący w nim mężczyzna wysiadł. Agresor chwycił młodą kobietę za stopy, próbując zrzucić z auta, później zaczął bić ją po ciele. Alize próbowała walczyć, ale nie miała szans. Rabusie odjechali z psem.

Policji udało się namierzyć jednego ze złodziei - 21-letnią Royshanę King. Kobieta została aresztowana, oskarżono ją o napaść rabunkową z użyciem broni. Mężczyzny nie udało się zidentyfikować. Nie wiadomo też, co z psem.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: click2houston.com/

Następny artykuł