Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > "Każdy dziś spotka Mikołaja, na jakiego zasłużył". Leśnik pokazał, kogo ujrzał. Musiał być bardzo grzeczny
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 06.12.2023 15:52

"Każdy dziś spotka Mikołaja, na jakiego zasłużył". Leśnik pokazał, kogo ujrzał. Musiał być bardzo grzeczny

Leśnik spotkał wyjątkowe zwierzę
Leśnik spotkał wyjątkowe zwierzę, źródło: facebook/Nadleśnictwo Durowo, Lasy Państwowe

Mikołajki to dzień, na który czekają nie tylko najmłodsi. W tym roku do tego uroczego święta nawiązali także internauci pod wpisem leśników z Lasów Państwowych. Uważają, że pracownik Nadleśnictwa Durowo musiał zasłużyć sobie na zachowanie, które spotkało go podczas pobytu w lesie.

Wyjątkowe Mikołajki w lesie

Leśnika pracującego w Nadleśnictwie Durowo spotkało coś, o czym może marzyć wielu miłośników obserwacji dzikich zwierząt. Mianowicie, będąc w lesie, udało mu się spotkać z naprawdę bliskiej odległości mieszkańca kniei, który w bardzo dobrze czuł się w swoim naturalnym środowisku.

Nagranie, które pojawiło się w sieci, pokazuje ogromnych rozmiarów zwierzę, a mianowicie łosia przechadzającego się po Nadleśnictwie Durowo. Nie ma się co dziwić, że wielu internautów jest pod wrażeniem majestatycznego mieszkańca lasu.

W tym roku Lidl zaszalał. Do sklepów ruszą tłumy, wyjątkowe produkty sprawdzą się na święta

Imponujące zwierzę zachwyciło internautów

W efekcie wyjątkowego spotkania leśnikowi udało się nagrać film, który trwa ponad minutę. W tym czasie możemy podziwiać majestatycznego łosia, który przechadza się między drzewami, zupełnie nic nie robią sobie z obecności mężczyzny.

Uwagę od razu przykuwa imponujących rozmiarów poroże mieszkańca lasu. Dodatkowego uroku dodaje mu fakt, że znajduje się na nim śnieg. Niektórzy kojarzą go wręcz z reniferem, który pomaga Mikołajowi dostarczać prezenty do grzecznych dzieci.

"Każdy dziś spotka Mikołaja, na jakiego zasłużył"

Pozostając w mikołajkowym klimacie, internauci nie szczędzili kilku sugestii dotyczących spotkanie leśnika z łosiem. Niektórzy uważają, że to nieprzypadkowy dzień. Choć komentarz można rozumieć na dwa sposoby. Leśnik był na tyle grzeczny, że zasłużył na wyjątkowe spotkanie z mieszkańcem lasu, lub wręcz przeciwnie. Nie można bowiem zapominać, że to masywne zwierzęta, z którymi kontaktu zdecydowanie lepiej unikać i nie prowokować ich.

  • Mocarz;
  • Świetne;
  • Piękny łoś - zachwycają się internauci.

źródło: facebook/Nadleśnictwo Durowo, Lasy Państwowe