Swiatzwierzat.pl
Jeleń u fryzjera

youtube/Eyewitness News ABC7NY

Jeleń wpadł do salonu fryzjerskiego i to dosłownie. Nagranie obiegło sieć

16 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Salon fryzjerski w Lake Ronkonkoma w stanie Nowy Jork stał się miejscem niecodziennego zdarzenia. Na wizytę u stylisty skusiło się zwierzę łowne. Kamera monitoringu uchwyciła moment, w którym oszołomiony jeleń wybił frontową szybę porożem i wskoczył do wnętrza budynku. Jedna z klientek została ranna.

Klienci Be.you.tiful Hair Salon zapewne nie spodziewali się, że sobotnia wizyta u fryzjera okaże się jednym z najbardziej niezapomnianych doświadczeń w ich życiu. A jednak! W październiku 2019 roku około godziny 12.30 czasu lokalnego w salonie zjawił się niespodziewany klient.

Przychodzi jeleń do fryzjera

Nagranie z kamery monitoringu przedstawia dokładny przebieg zdarzenia. Widzimy na nim, że stylistka fryzur przycina włosy jednemu z gości, kiedy do wnętrza salonu wpadł przerażony jeleń.

Zwierzę uszkodziło szybę swoim porożem, po czym przebiegło po sofie, na której siedziała klientka salonu. Pech chciał, że podczas przebieżki jeleń zawadził kopytami o kobietę. Sekundę później zwierzę wbiegło na zaplecze, demolując wszystko, co stało na jego drodze.

- Szczęka mi opadła. Kiedy usłyszałam huk, pomyślałam, że to samochód. Ale kiedy odwróciłam się, zobaczyłam jelenia - powiedziała Jenisse Heredia, właścicielka salonu fryzjerskiego.

Na nagraniu słychać wrzaski spanikowanych klientów. Fryzjerka ukryła się za blatem, czekając w napięciu na dalszy rozwój wydarzeń.

Kaya

Kotka o zdeformowanym pyszczku podbiła serca internautów. Jest niezwykła, wygląda jak z bajki

CZYTAJ DALEJ

Wskoczył przez okno, wyszedł drzwiami

Po niecałej minucie sprawca zamieszania wrócił do głównego pomieszczenia, z którego wydostał się przez drzwi. "Bambi" zabrał jednak ze sobą prostownicę do włosów, która zaplątała mu się w poroże.

Jak podaje CBS New York, nikomu, poza kobietą siedzącą na kanapie, nic się nie stało. Klientka z lekkimi obrażeniami głowy i nogi została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Jenisse Heredia ma nadzieję, że wizyta jelenia w salonie to pierwszy i zarazem ostatni taki przypadek.

Zobacz nagranie:

Źródło: antyradio.pl

Sprawdź swoją wiedzę o dzikich zwierzętach Polski!

Pytanie 1 z 8

Jaka część żyjących w Polsce gatunków dzikich zwierząt jest zagrożona wyginięciem?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiEwa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >

Pozostałe

Polacy go pokochali. Cała prawda o kocie, który wchodził na Giewont

Czytaj więcej >
Pitbull i dziecko

Pozostałe

Dziecko zrobiło pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowa, wszystko nagrano

Czytaj więcej >
Pies rozrywa kołnierz

Pozostałe

Zemsta jest słodka. Reakcja psa na znienawidzony kołnierz rozkłada na łopatki

Czytaj więcej >
psy bez przednich łap

Pozostałe

Adoptowała dwa psy bez przednich łap. Jeden uczy drugiego, jak się poruszać, piękne wideo

Czytaj więcej >