Swiatzwierzat.pl
Projekt bez tytułu (6)

fot. richjem, canva.com

Jeleń nagle zaczął kraść im jedzenie. Czegoś takiego para się nie spodziewała

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Czy jelenie potrafią być bezczelne? Okazuje się, że tak. Najlepiej przekonała się o tym para z Florydy w Stanach Zjednoczonych, której przyjemny posiłek nagle przerwało dzikie zwierzę. Jeleń postanowił, że skosztuje jedzenia, które zamówił sobie mężczyzna. Para nie mogła przestać się śmiać.

Na nagraniu widzimy, jak jeleń bezceremonialne zjada jedzenie należące do Amerykanina. Małżeństwo zdecydowała się podzielić swoją "przygodą" w internecie. Film stał się hitem YouTube'a.

Niespodziewany gość

Amerykanin z Florydy wraz ze swoją żoną postanowił usiąść przy stoliku jednej z knajp i odpocząć przy posiłku. Żadne z nich nie spodziewało się nagle, że do ich stolika podejdzie niespodziewany gość. Spacerujący jeleń zainteresował się posiłkiem mężczyzny.

Zwierzę nie było ani przez chwilę zawstydzone. Odważnie podeszło do stolika i zaczęło obwąchiwać ich jedzenie. Niewątpliwie to, co poczuło, przypadło mu do gustu.

Anna i Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy zaadoptowali szczeniaka. Zwierzę skradło serca fanów

CZYTAJ DALEJ

Jeleń zaczął zjadać jego posiłek

Jeleń postanowił, że poczęstuje się jedzeniem Amerykanina. Zaczął bezceremonialne zajadać się zamówieniem i robić bałagan. Małżeństwo zdecydowało się nie odganiać zwierzęcia. Było zbyt rozbawione całą sytuację.

Na wideo widzimy, jak mężczyzna odsuwa się, pozwalając mieszkańcowi lasu zajadać się jedzeniem, a nagrywająca kobieta cały czas się śmieje. Użytkownicy YouTube'a nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Film zobaczyły setki tysięcy osób. Natychmiast posypały się komentarze. Większość osób zareagowała bardzo pozytywnie. Taki towarzysz posiłku niewątpliwie byłby dla każdego dużą niespodzianką.

Zobacz nagranie:


7 najpiękniejszych ras psów, które wyginęły. Tych czworonogów już nie zobaczysz

Na pytanie, ile jest ras psów nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Międzynarodowa Federacja Kynologiczna szacuje, iż obecnie można wyróżnić około 350 odrębnych ras, jednak niektóre z nich już nie istnieją. Jak wyglądały i dlaczego zniknęły? Przedstawiamy 7 wymarłych ras psów, które powinieneś znać.

Zobacz galerię >

SPRAWDŹ, jak dobrze znasz rasy psów

Pytanie 1 z 8

Jaka rasa zyskała miano największej na świecie?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: planetapolska.com

Tagi:

Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >

Pozostałe

Polacy go pokochali. Cała prawda o kocie, który wchodził na Giewont

Czytaj więcej >