Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Jeleń nagle zaczął kraść im jedzenie. Czegoś takiego para się nie spodziewała
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.03.2022 18:54

Jeleń nagle zaczął kraść im jedzenie. Czegoś takiego para się nie spodziewała

Projekt bez tytułu (6)
fot. richjem, canva.com

Czy jelenie potrafią być bezczelne? Okazuje się, że tak. Najlepiej przekonała się o tym para z Florydy w Stanach Zjednoczonych, której przyjemny posiłek nagle przerwało dzikie zwierzę. Jeleń postanowił, że skosztuje jedzenia, które zamówił sobie mężczyzna. Para nie mogła przestać się śmiać.

Na nagraniu widzimy, jak jeleń bezceremonialne zjada jedzenie należące do Amerykanina. Małżeństwo zdecydowała się podzielić swoją "przygodą" w internecie. Film stał się hitem YouTube'a.

Niespodziewany gość

Amerykanin z Florydy wraz ze swoją żoną postanowił usiąść przy stoliku jednej z knajp i odpocząć przy posiłku. Żadne z nich nie spodziewało się nagle, że do ich stolika podejdzie niespodziewany gość. Spacerujący jeleń zainteresował się posiłkiem mężczyzny.

Zwierzę nie było ani przez chwilę zawstydzone. Odważnie podeszło do stolika i zaczęło obwąchiwać ich jedzenie. Niewątpliwie to, co poczuło, przypadło mu do gustu.

Jeleń zaczął zjadać jego posiłek

Jeleń postanowił, że poczęstuje się jedzeniem Amerykanina. Zaczął bezceremonialne zajadać się zamówieniem i robić bałagan. Małżeństwo zdecydowało się nie odganiać zwierzęcia. Było zbyt rozbawione całą sytuację.

Na wideo widzimy, jak mężczyzna odsuwa się, pozwalając mieszkańcowi lasu zajadać się jedzeniem, a nagrywająca kobieta cały czas się śmieje. Użytkownicy YouTube'a nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Film zobaczyły setki tysięcy osób. Natychmiast posypały się komentarze. Większość osób zareagowała bardzo pozytywnie. Taki towarzysz posiłku niewątpliwie byłby dla każdego dużą niespodzianką.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: planetapolska.com

Tagi: Jeleń