Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Jechała z psem autem, z radia rozbrzmiała ta piosenka. Tak zareagował pupil
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 21.05.2024 09:25

Jechała z psem autem, z radia rozbrzmiała ta piosenka. Tak zareagował pupil

pies w aucie
fot. youtube/Melissa Mourelatos

Nie jest tajemnicą, że słuch u psów jest bardziej wyczulony na zróżnicowane fale dźwiękowe. Psy mają także szerszy zakres słyszalności w porównaniu do człowieka, co czyni je wybitnymi słuchaczami dobrej muzyki. Przekonała się o tym właścicielka umuzykalnionego czworonoga podczas podróży autem. Nagranie przedstawiające reakcję pupila na piosenkę obiegło Internet.

Podróż z psem umilała sobie muzyką

Podróże z psami bywają męczące. Nie wszystkie czworonogi to pasażerowie na medal, część z nich nudzi się lub źle czuje w aucie już po pokonaniu kilku pierwszych kilometrów. Opiekunka tego czworonoga postanowiła, że wspólną trasę ze swoim pupilem umili sobie muzyką, która rozbrzmiewała z radia.

Wszystko wskazywało na to, że przyjazne dla ucha melodie nie robią większego wrażenia na zwierzaku. Jednak do czasu. Gdy z głośników zaczęła płynąć ta melodia, nastawienie psa zmieniło się całkowicie. Wystarczyła chwila. Na szczęście jego właścicielka w porę włączyła kamerę, aby nagrać całe zajście.

Weterynarz pokazał zdjęcie kota z gabinetu. Jego mina mówi sama za siebie Godzinami sprawdzał, kto nie sprzątnął psiej kupy z jego podjazdu. Zemścił się

Wystarczyły pierwsze nuty, by pies zareagował

Kolejnym na playliście był utwór Michaela Jackson pod tytułem “Will You Be There”. Kiedy tylko wybrzmiały pierwsze wersy znanej na całym świecie piosenki, pies siedzący na siedzeniu pasażera od razu nadstawił uszu. Nie minęło kilka sekund, a uniósł pyszczek do góry i zaczął wyć, zupełnie jakby śpiewał do rytmu melodii.

Opiekunka psiego śpiewaka na całą sytuację zareagowała śmiechem. Można się domyślać, że to nie pierwszy raz, gdy jej pupil chwali się wokalem, ponieważ nie wyglądała na mocno zaskoczoną jego popisami. Nagranie umieściła w sieci, co rozbawiło internautów do łez.

Nagrania psa nie da się obejrzeć tylko raz

Nie ma się co dziwić, że nagranie psa wyjącego w rytm piosenki Michaela Jacksona stało się hitem w sieci. Film obejrzało już kilka milionów internautów, a komentarze pod nim są niemal tak zabawne, jak sam zaprezentowany przez niego w aucie popis.

  • “To jest śliczne. Pies ma świetny gust, nawet on lubi Michaela Jacksona”;
  • “Jego mina i przejęcie jest bezcenne”;
  • “O rety! Ten pies śpiewa lepiej ode mnie”;
  • “Można mu pozazdrościć poczucia rytmu”.