Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > 15 imion dla białego kota. Każde będzie mu pasować
Ewa Nalepa
Ewa Nalepa 15.12.2020 01:00

15 imion dla białego kota. Każde będzie mu pasować

Biały kotek potrzebuje imienia
Pixaby/Naturell

Kotom można nadać przeróżnorodne imiona, w tym zakresie ograniczyć może jedynie nasza wyobraźnia. Każdy z nas jednak chce, by nasz kociak miał absolutnie wyjątkowe, pasujące do niego imię. Czasem jednak brakuje tylko pomysłu. Podpowiadamy, jakie imię pasuje do mruczków, które mają białę futro. 

Imiona dla białych kotów

Każdy kot jest wyjątkowy i każdy zasługuje na wspaniałe imię. A już w szczególności koty białe, które z samego wyglądu wprawiają w zachwyt. Delikatna, lśniącobiała sierść jest czymś, co sprawia, że zwierzak wygląda niezwykle czarująco.

Imię dla kota nie może być obraźliwe. Lepiej, aby było krótkie i dźwięczne. Jakie są najpopularniejsze imiona dla białych kotów

Dla białych kocurków nadadzą się takie imiona jak: Duch, Kieł, Piórko, Diament, Kefir, Księżyc czy Migdał. Można oczywiście wymyślić też własne propozycje, które będą doskonale oddawać charakter kota i podkreślać kolor jego futra.

Z kolei białym kotkom będą pasować imiona: Beza, Pyza, Konwalia, Zjawa, Sowa, Śnieżka, Zima czy Aniela. Podobnie jak wyżej, spokojnej kotce będą pasować np. kwiatowe imiona, a małej rozbójnicy Zjawa czy Sowa.

Które z nich wybrać?

Zapewne, czytając nasze propozycje, zaczęliście się głowić, jakie imię pasowałoby dla Waszego kota? Pewnie nawet gdzieś po drodze wpadliście na własne propozycje, które również utrudnią Wam wybór. A może go ułatwią?

Możemy podpowiedzieć, że niektóre imiona będą lepiej oddawać charakter kota - jak np. Duch czy Aniela, inne z kolei podkreślą jego nietuzinkowy wygląd - czyli np. Diament, Kieł bądź Śnieżka. O innych imionach, które również pasowałyby naszym kociakom, pisaliśmy tutaj.

źródło: zooart.com.pl