Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Husky zaczepia leniwego kota. W końcu miarka się przebrała, nagrano komiczne starcie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 01.08.2022 12:27

Husky zaczepia leniwego kota. W końcu miarka się przebrała, nagrano komiczne starcie

Husky i kot
fot. instagram.com/kodahuskys/

Pies husky ze wszelkich sił starał się zachęcić swojego kociego towarzysza do zabawy. Ten jednak jasno dawał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany. Krótkie nagranie z udziałem dwóch zwierzaków domowych szybko stało się hitem internetu.

Relacje pomiędzy zwierzakami potrafią być naprawdę rozbrajające. W sieci można zobaczyć mnóstwo nagrań dokumentujących zachowania przedstawicieli dwóch gatunków, które żyją w jednym domu. To wideo szczególnie podbiło serca internautów.

Pies husky nie przestawał zaczepiać kota

Psy husky wyróżniają się wśród innych ras swoim dumnym wyglądem i pięknymi oczami. Z charakteru są zwykle bardzo ruchliwe, a zarazem towarzyskie i przyjacielskie. Można u nich też często zaobserwować ciekawość do świata i żywiołowe usposobienie. Nic zatem dziwnego, że husky z tego nagrania postanowił poszukać towarzysza do zabawy w kocie. Ten jednak był zbyt leniwy, by pozytywnie zareagować na zaczepki psa.

Na wideo widzimy, jak husky bez przerwy uderza w poduszkę, po którą kryje się kot. Pomimo braku zainteresowania ze strony małego czworonoga, pies ani na chwilę się nie poddaje. W końcu mruczek postanawia zareagować i odstrasza husky'ego swoimi łapami. Ten jednak nie ucieka daleko i swoim szczekaniem oraz zaczepkami stara się zwrócić uwagę kota. W międzyczasie kot dalej atakuje pazurami. Cykl ten trwa aż do końca nagrania.

Wideo podbiło internet

Chociaż film ma zaledwie 59 sekund, to i tak udało mu się podbić internet. Dwa urocze zwierzaki sprawiły, że nagranie obejrzało ponad 30 mln osób. Internauci natychmiast zaczęli oznaczać swoich przyjaciół pod wideo, by oni również mogli zobaczyć zabawne zachowanie zwierzaków.

Nie ulega bowiem wątpliwości, że większość ludzi uwielbia oglądać tego typu klipy. Bawiące się ze sobą zwierzaki domowe potrafią rozbawić i sprawić, że na naszych twarzach pojawi się uśmiech.

Wideo można zobaczyć tutaj:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: zeenews.india.com

Tagi: Husky Kot