Swiatzwierzat.pl
Husky w drzwiach pokoju

YouTube/CONTENTbible

Husky przeszkadza właścicielom w sypialni. Nagrano moment, gdy zwierzak robi wejście w wielkim stylu

10 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Husky to wyjątkowo sprytne psy i niejeden raz udowodniły, że potrafią postawić na swoim. Pewna suczka tej rasy o imieniu Chanel dała tego doskonały przykład, co widać na nagraniu udostępnionym na YouTube. Husky nie daje spokoju swoim właścicielom, kt&oacu

Husky nie od dziś zadziwiają i rozbawiają swoich właścicieli. To bardzo niezależne i inteligentne psy, które mają swoje zdanie we wszystkim. Czasem nawet trudno stwierdzić, kto do kogo w tym przypadku należy - pies do człowieka czy człowiek do psa? Husky bez najmniejszych problemów potrafią owinąć opiekunów wokół małego pazura!

Suczka Chanel, należąca rzecz jasna do rasy husky, to wyjątkowo zmyślny i władczy zwierzak. Szybko opanowała sztukę otwierania drzwi do pokoju, a robi to z najwyższą klasą! Zdecydowania pokazała opiekunom, kto rządzi w tym domu.

Husky władcą w domu

Psy tej wyjątkowej, północnej rasy nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Gdy właściciel mówi "nie", husky mówi "tak"! Nie sposób było zatem przekonać suczkę Chanel, żeby zostawiła swoich opiekunów w spokoju.

Gdy właściciele psa postanowili zamknąć się w swoim pokoju, by odpocząć po trudach dnia codziennego, nagle do pokoju wparowała Chanel. Suczka husky bez ogródek trąciła drzwi łapą z taką siłą, że aż uderzyły o ścianę!

Po chwili uciekła widząc niezbyt zadowolonego opiekuna, który podszedł zamknąć drzwi. Jednak odwrót długo nie trwał. Chanel szybko przypuściła ponowny szturm na sypialnię.

Drzwi z powrotem zostały z łomotem otwarte na oścież, a za nimi stała zadowolona suczka husky. Gdy tylko lekko się przymknęły, Chanel ponownie uderzyła w nie łapą, i to z jaką klasą! Ten widok sprawił, że opiekunowie psa wybuchnęli niepohamowanym śmiechem.

- Husky otwiera drzwi w dokładnie taki sam sposób, w jaki opłaca swoje rachunki! - skomentował rozbawiony internauta.

Drzwi mają być otwarte

Niesforna i zadowolona z siebie husky, po zabójczym "wejściu smoka" wparowała do sypialni i wskoczyła na łóżko rozbawionych do łez właścicieli. Doskonale wiedziała jednak, że oni nie życzą jej sobie w pokoju,. Zrobiła to więc tylko dla zasady, by pokazać kto tu rządzi, po czym znów szybko czmychnęła do korytarza.

Niejeden internauta interpretował to, co suczka husky miała do powiedzenia. Każdy kolejny komentarz tylko podkręca karuzelę śmiechu! Przeczytajcie sami: 

- "Powiedziałam już, zostaw to otwarte!" - - "Żadnych zamkniętych drzwi w moim domu, człowieku!"- "Tak długo, jak żyjecie pod moimi rozkazami, te drzwi mają być otwarte!"

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: YouTube/CONTENTbible

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >
Pies w Poznaniu

Psy

Pies biegał po skrzyżowaniu w samym centrum miasta. Służby nie miały litości dla właściciela

Czytaj więcej >