Husky w drzwiach pokoju
Źródło: YouTube/CONTENTbible

Husky przeszkadza właścicielom w sypialni. Nagrano moment, gdy zwierzak robi wejście w wielkim stylu

10 Stycznia 2021

Husky to wyjątkowo sprytne psy i niejeden raz udowodniły, że potrafią postawić na swoim. Pewna suczka tej rasy o imieniu Chanel dała tego doskonały przykład, co widać na nagraniu udostępnionym na YouTube. Husky nie daje spokoju swoim właścicielom, którzy chcieli odpocząć w sypialni. Drzwi do pomieszczenia mają być otwarte i już! Opiekunowie nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Husky nie od dziś zadziwiają i rozbawiają swoich właścicieli. To bardzo niezależne i inteligentne psy, które mają swoje zdanie we wszystkim. Czasem nawet trudno stwierdzić, kto do kogo w tym przypadku należy - pies do człowieka czy człowiek do psa? Husky bez najmniejszych problemów potrafią owinąć opiekunów wokół małego pazura!

Suczka Chanel, należąca rzecz jasna do rasy husky, to wyjątkowo zmyślny i władczy zwierzak. Szybko opanowała sztukę otwierania drzwi do pokoju, a robi to z najwyższą klasą! Zdecydowania pokazała opiekunom, kto rządzi w tym domu.

Husky władcą w domu

Psy tej wyjątkowej, północnej rasy nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Gdy właściciel mówi "nie", husky mówi "tak"! Nie sposób było zatem przekonać suczkę Chanel, żeby zostawiła swoich opiekunów w spokoju.

Gdy właściciele psa postanowili zamknąć się w swoim pokoju, by odpocząć po trudach dnia codziennego, nagle do pokoju wparowała Chanel. Suczka husky bez ogródek trąciła drzwi łapą z taką siłą, że aż uderzyły o ścianę!

Po chwili uciekła widząc niezbyt zadowolonego opiekuna, który podszedł zamknąć drzwi. Jednak odwrót długo nie trwał. Chanel szybko przypuściła ponowny szturm na sypialnię.

Drzwi z powrotem zostały z łomotem otwarte na oścież, a za nimi stała zadowolona suczka husky. Gdy tylko lekko się przymknęły, Chanel ponownie uderzyła w nie łapą, i to z jaką klasą! Ten widok sprawił, że opiekunowie psa wybuchnęli niepohamowanym śmiechem.

Dog niemiecki kontra maleńki kotek. Spotkanie przybrało nieoczekiwany obrótDog niemiecki kontra maleńki kotek. Spotkanie przybrało nieoczekiwany obrótCzytaj dalej

- Husky otwiera drzwi w dokładnie taki sam sposób, w jaki opłaca swoje rachunki! - skomentował rozbawiony internauta.

Drzwi mają być otwarte

Niesforna i zadowolona z siebie husky, po zabójczym "wejściu smoka" wparowała do sypialni i wskoczyła na łóżko rozbawionych do łez właścicieli. Doskonale wiedziała jednak, że oni nie życzą jej sobie w pokoju,. Zrobiła to więc tylko dla zasady, by pokazać kto tu rządzi, po czym znów szybko czmychnęła do korytarza.

Niejeden internauta interpretował to, co suczka husky miała do powiedzenia. Każdy kolejny komentarz tylko podkręca karuzelę śmiechu! Przeczytajcie sami:

- "Powiedziałam już, zostaw to otwarte!" -
- "Żadnych zamkniętych drzwi w moim domu, człowieku!"
- "Tak długo, jak żyjecie pod moimi rozkazami, te drzwi mają być otwarte!"

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: YouTube/CONTENTbible

Następny artykuł