husky na kanapie
Źródło: youtube.com/People's Daily, China 人民日报

Jak one to zrobiły? Dwa husky usłyszały, jak właściciel wraca do domu, niewiarygodna reakcja

2 Lutego 2021

Wideo z udziałem dwóch psów husky rodzi wiele pytań. Na nagraniu z domowego monitoringu widzimy, jak psiaki siedzą rozwalone na kanapie przed telewizorem i oglądają, co dzieje się na ekranie. Nagle słyszą, że właściciel jest już przy drzwiach, a wtedy zaczynają się dziać niewiarygodne rzeczy.

Dwa husky z nagrania wyglądają na naprawdę świetnie wytrenowane przez swojego pana. Nie do końca wiadomo, na ile wideo zostało ustawione, ale, tak czy siak, robi spore wrażenie! Gdy tylko psy słyszą, że ich właściciel zbliża się do drzwi, robią wszystko, by jak najserdeczniej go powitać.

Husky słyszą pana

Właściciel tych psiaków musiał poświęcić długie miesiące, jeśli nie lata na trening swoich psów. Niewiarygodne, jak zachowały się nagrywane husky, gdy zrozumiały, że lada moment ich pan wraca do domu, prawdopodobnie zmęczony po pracy.

Husky, choć kochane, raczej nie słyną z dobrych manier - choć jak każdą rasę da się je oczywiście ułożyć, te czarno-białe psiaki mają wyjątkowo silny, uparty charakter. Jednak zwierzaki z nagrania to prawdziwy ewenement.

Na nagraniu widać, jak dwa psy siedzą rozwalone na kanapie zupełnie, jak ludzie. Oglądają spokojnie telewizję, gdy nagle usłyszały, że ktoś zbliża się do drzwi.

Tym kimś był ich właściciel, a husky natychmiast przerwały sielankową scenkę - wstały z miejsca, by przygotować się na przyjście mężczyzny. Jeden z psów wyłącza łapą telewizor, po czym oba wybiegają na moment z kadru.

Mężczyzna poturbowany przez... owcę. 43-latek ma uszkodzony kręgosłupMężczyzna poturbowany przez... owcę. 43-latek ma uszkodzony kręgosłupCzytaj dalej

Jak one to zrobiły?

Jeden z psów wraca do pokoju z mopem, którym przeciera podłogę, a drugi już szykuje pustą miskę, w oczekiwaniu na kolację. Kiedy psy słyszą, jak właściciel szamocze się z klamką, postanowiły mu pomóc i samodzielnie go wpuściły!

Nagranie jest dość zastanawiające. Jak długo psy były do tego trenowane? Czy cała scenka była ustawiona? W jaki sposób właściciel je tego nauczył?

Niestety, pozostajemy bez odpowiedzi - krótki filmik to jedyne źródło informacji o niesamowitych psiakach. Niezależnie od tego, jakie były okoliczności powstania nagrania, mamy nadzieję, że husky zostały wytresowane z mądry sposób, a wszystko, co wyprawiają na filmiku sprawia im radość!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł