Swiatzwierzat.pl
fb/Daj włos. Fryzjer dla zwierząt

FB/Daj włos. Fryzjer dla zwierząt

Hazar, pies należący do byłego senatora PiS zmienił się o 180 stopni. Niezwykła metamorfoza

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Aby przywrócić Hazarowi dawny blask potrzeba było ponad 7 godzin i wielu rąk do pracy! Pies należący do byłego senatora PiS przeszedł niezwykłą metamorfozę, dzięki której pozbył się kłaków. Ciężkiej pracy podjął się gdański psi salon. Efekty są zdumiewające!

Hazar to jeden z psów należących do Waldemara B., o którym od kilku tygodni mówi cała Polska. Przypomnijmy, były senator PiS zasłynął w mediach skandalicznym zachowaniem. Polityk przywiązał psa do haka samochodowego, po czym wsiadł za kierownicę. Bulwersujące zdarzenie nagrał jeden z kierowców, po czym powiadomił policję. Polityk usłyszał zarzuty znęcania się nad czworonogiem.

Metamorofza Hazara

Pies, który był ciągnięty za autem nie przeżył. Policja znalazła jego zwłoki na podwórku, natychmiast zdecydowała o odebraniu drugiego psa polityka. Tym samym wielki Hazar trafił do Fundacji „Animalsi” Schronisko dla Zwierząt w Kościerzynie. Pies jest w dobrych rękach, wszyscy troszczą się o niego najlepiej jak potrafią.

Duży Hazar jak większość psów po przejściach wymaga odpowiedniego podejścia i pielęgnacji. Zwierzak trafił do schroniska bardzo zaniedbany - był brudny, miał na sobie mnóstwo kołtunów, jego futro mu ciążyło. Pracownicy i wolontariusze z fundacji postanowili się z tym rozprawić. To jednak nie było takie proste, ponieważ zwykłe szczotkowanie nie przynosiło żadnych efektów.

Ponieważ zwierzak ma grube futro, zdecydowano poprosić o pomoc jeden z psich salonów fryzjerskich. Z pomocą przyszli fryzjerzy z Daj włos. Fryzjer dla zwierząt. Praca nad nowym wyglądem zwierzaka trwałą 7 godzin i 15 minut!

Kierowca

Kierowca specjalnie najechał na zwierzę. Nie przeżyło

CZYTAJ DALEJ

Usługa za 0 złotych

- Jesteśmy padnięci, ale bardzo usatysfakcjonowani i dumni tak z siebie, jak i z tego poczciwego, pełnego spokoju i miłości misiaka! A oto i obiecana relacja zdjęciowa z wczorajszej pracy nad metamorfozą Hazara. I niech ktoś nam powie, że nie było warto! - napisano w mediach społecznościowych.

Psu obcięto wszystkie kołtuny, dokładnie wyczesano. Zwierzak został umyty i dziś już nie przypomina dawnego siebie! Jego wcześniejszy wygląd był efektem kilkuletnich zaniedbań! Na szczęście psiak teraz może cieszyć się "nowym", lekkim futrem, gdzie nie ma ani jednego kołtuna.

- Jesteście wspaniali - podziękowały pracownikom salonu osoby ze schroniska. Daj włos. Fryzjer dla zwierząt nie wziął ani złotówki za przeprowadzenie metamorfozy!

Przypomnijmy, że Waldemarowi B. za znęcanie się nad zwierzętami grozi 5 lat więzienia.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >