Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Halloweenowy test na spostrzegawczość. Znajdź wszystkie koty wśród kościotrupów w 10 sekund!
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 28.10.2023 14:04

Halloweenowy test na spostrzegawczość. Znajdź wszystkie koty wśród kościotrupów w 10 sekund!

Znajdź kota wśród kościotrupów
Znajdź kota wśród kościotrupów, źródło: instagram/thedudolf

Testy na spostrzegawczość, również te tematyczne, to coś, co uwielbiamy nie tylko my, ale i nasi czytelnicy. To świetna zabawa dla ludzi w różnym wieku, a czas poświęcony na znalezienie ukrytych na ilustracji przedmiotów wychodzi tylko na dobre. Ćwiczenia takiego typu pobudzają wówczas mózg. Sprawdź się w naszym wyzwaniu na Halloween!

Pomiędzy kościotrupami ukryły się koty

Halloween kojarzy się przede wszystkim z dyniami, przebraniami i zbierającymi cukierki dziećmi. Modne obchody tego dnia coraz częściej mają miejsce również w Polsce. W sieci rekordy popularności biją halloweenowe makijaże, ale nie tylko. Na tę okazję przygotowaliśmy do was test na spostrzegawczość

Polecenie, które muszą wykonać wszyscy ochotnicy chętni do wzięcia udziału w zabawie, nie jest skomplikowane. Muszą jedynie znaleźć wszystkie koty na obrazku. Zadanie zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych, ponieważ ich czarno-białe futerko bardzo zlewa się z takimi samymi kolorami otaczających ich kościotrupów.

Fale wyrzuciły na brzeg "szklane winogrona". Gdy je podniósł, zobaczył w środku coś zadziwiającego

Znajdź koty w 10 sekund!

Na obrazku znajduje się wiele kościotrupów, wśród nich autor zagadki ukrył koty. Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, aby podnieść poziom trudności, wszystko jest utrzymane w podobnych barwach. Oprócz tego, mruczki są niewielkich rozmiarów i znajdują się w różnych częściach ilustracji.

Test na spostrzegawczość sam w sobie jest dosyć trudny, a dodajmy do wyzwania jeszcze ograniczony czas na jego rozwiązanie. Spróbuj poradzić sobie z nim w 10 sekund. Ostrzegamy, to może udać się jedynie prawdziwym mistrzom z sokolim wzrokiem. Dla większości to niewykonalne!

zagadka (2).jpg
Znajdź koty ukryte na obrazku,  źródło: instagram/thedudolf

Ile kotów udało ci się znaleźć?

Jeśli masz problem z rozwiązaniem zagadki halloweenowej w 10 sekund, nie martw się. Naprawdę okrojonej liczbie ludzi udaje się tego dokonać. Dla wszystkich, którym się to nie udało, mamy kilka podpowiedzi. Pierwszą z nich jest informacja, że koty są cztery.

Bez dwóch zdań sukcesem jest znalezienie choćby jednego czarno-białego kota. Jeden z nich znajduje się w środkowej części na górze, kolejny po lewej stronie na dole, trzeci po tej samej stronie po środku, natomiast ostatni po przeciwnej.

Koniecznie daj nam znać, jak sobie poradziłeś!

źródło: instagram/thedudolf

Tagi: Kot Zagadki