golden retriever i kot
Źródło: youtube.com/FactsTV LK

Golden retriever w genialny sposób przerwał bójkę dwóch kotów. Wideo ma ponad 2 miliony wyświetleń

24 Stycznia 2021

Golden retriever zabłysnął w sieci uroczym sposobem na przerwanie kłótni dwóch kotów. Filmik z ponad 2 milionami wyświetleń podbija YouTube, a wszystko z powodu troskliwego psa, który postanowił uchronić kolegę przed bójką w przezabawny sposób!

Golden retrievery to wyjątkowo sympatyczne i przyjazne psy, które podbijają serca swoją łagodnością. Psiak z nagrania popisał się troską o przyjaciela, kiedy postanowił dosłownie wyciągnąć go z tarapatów. Wideo ma już ponad 2 miliony wyświetleń i trudno się dziwić, jest przekomiczne!

Golden retriever wyciąga kota z kłopotów

Kto z nas nie miał kiedyś podobnej sytuacji? Przyjaciel, który trochę za dużo wypił i znalazł się w centrum sytuacji, z której jak najszybciej trzeba go wyciągnąć to widok, jakiego większość z nas zapewne doświadczyła.

Lojalność zobowiązuje, by w takiej sytuacji uratować przyjaciela z tarapatów. Z tego samego założenia wyszedł golden retriever, który zauważył dwa koty, kłócące się na schodach.

Na nagraniu widzimy jak mruczki krzyczą na siebie, wyraźnie szykując się na fizyczne starcie. W odpowiednim momencie nadszedł jednak pokojowo nastawiony golden retriever, który natychmiast podszedł do jednego z kotów i zaczął bardzo delikatnie łapać go za uprząż.

Pies jest naprawdę ostrożny i z ogromną delikatnością próbuje złapać przyjaciela za szelki tak, by przypadkiem go nie ugryźć. Gdy w końcu się to udaje, czworonóg po prostu odciąga kota siłą z miejsca sprzeczki, a ten nie stawia oporu, jednak wciąż obraca się do pozostałego na miejscu rywala!

Chart tak bardzo współczuje panu z nogą w gipsie, że robi coś niesamowitego. Trudno uwierzyćChart tak bardzo współczuje panu z nogą w gipsie, że robi coś niesamowitego. Trudno uwierzyćCzytaj dalej

Troskliwy golden retriever

Internauci są zachwyceni troskliwym psiakiem, który ani na chwilę nie poddał się, by wyciągnąć mruczka z kłopotów. Licznie komentują nagranie, całą akcję porównując do zwyczajowej bójki w barze.

- „Przepraszam za niego, zazwyczaj się tak nie zachowuje”.

- Spojrzenie psa sugeruje, że to nie pierwszy raz, kiedy ten kot to zrobił...

- Pies tak bardzo stara się go nie ugryźć, upewnia się, że złapie go tylko za uprząż hahaha!

Trzeba przyznać, że golden retriever to naprawdę dobry przyjaciel! Dzięki niemu kot uniknął tarapatów - może dzięki psu w przyszłości będzie bardziej ostrożny?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł