golden retriever z panią
Źródło: youtube.com/Ring

Golden retriever pomylił kaptur pani z zabawką. Wszystko nagrała ukryta kamera

9 Stycznia 2021

Golden retrievery należą do tych ras, które nie skrzywdziłyby nawet muchy. Łagodne psiaki uwielbiają zabawy, głaskanie i uwagę swoich właścicieli. Jednak ta opiekunka przekonała się, że potrafią także być tak uparte, że nie da się im przemówić do rozsądku!

Nagranie z udziałem golden retrievera to prawdziwy hit. Wszystko przez fakt, że bardzo chciał pobawić się ze swoją panią - pech chciał, że na zabawkę wybrał sobie akurat futrzany kaptur kurtki, którą miała na sobie! Wszystko nakręciła ukryta kamera monitoringu.

Golden retriever chciał się bawić

Nasi podopieczni kochają się bawić. Jednak zdarza się, że to zajęcie pochłania ich do takiego stopnia, że trudno ich od niego odwieść.

Tak było w przypadku tego golden retrievera, który bardzo chciał się pobawić z panią, używając do tego jej własnego kaptura! Zabawa na podwórku została nagrana przez wewnętrzny monitoring i szybko okrążyła sieć.

Widzimy, jak golden retriever kurczowo trzyma w zębach futrzany kaptur kurtki swojej pani. Kobieta jest bezradna - nie jest w stanie uwolnić się od własnego pupila, któremu bardzo zależy, by do zabawy użyć akurat jej ubrania!

Światowa gwiazda zabawia się w nekromancję. Odkopała i ugotowała szczątki kota, relację wrzuciła do sieciŚwiatowa gwiazda zabawia się w nekromancję. Odkopała i ugotowała szczątki kota, relację wrzuciła do sieciCzytaj dalej

- O mój Boże. Nikt cię nie przygotowuje na to, co robić w takiej sytuacji! To nie jest sposób, w jaki chcę umrzeć, Grissom - mówi pół żartem pół serio uwięziona właścicielka.

Kobieta zaczyna się śmiać, gdy orientuje się, że naprawdę nie jest w stanie się uwolnić - Grissom trzymał kaptur tak mocno, że nie miała szans. Wpadła więc na jedyny słuszny pomysł, co zrobić, by się nie udusić.

Właścicielka w potrzasku

Szarpiący ją coraz bardziej golden retriever był bardzo silny. Pani psa położyła się więc w końcu, by ten nie mógł dalej prowadzić jej po tarasie za kaptur! Gdy tylko znalazła się na ziemi, zaczęła się śmiać w niekontrolowany sposób. Trudno się dziwić - to nie jest sytuacja, która zdarza się codziennie!

Pies niewątpliwie nie miał wcale złych zamiarów i zapewne myślał, że jego pani bawi się równie dobrze, co on. Gdy znalazła się na ziemi, ten nie wypuszczając kaptura z zębów, położył się tuż obok niej i słuchał wybuchu śmiechu, jakby nie rozumiał, o co chodzi.

Po chwili zaczął ciągnąć panią na leżąco po tarasie, na co ta zareagowała jeszcze silniejszym śmiechem. Próbowała przekupić psa znalezionym na ziemi frisbee, ale nie miała szans - kaptur wraz z właścicielką był dla golden retrievera dużo atrakcyjniejszy!

Fakt, że kobieta w ogóle nie gniewa się na psa, sprawia, że nagranie z ukrytej kamery jest jeszcze zabawniejsze. Jej śmiech jest tak zaraźliwy, że po prostu nie da się nie śmiać z tej absurdalnej sytuacji razem z nią! Zobaczcie sami.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł