Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Fascynujące odkrycie. Opuszki na psich łapach przypominają misia koalę
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 16.05.2021 02:00

Fascynujące odkrycie. Opuszki na psich łapach przypominają misia koalę

Psia łapa
pixabay/tinushka

Pewien użytkownik Twittera podzielił się w sieci ciekawym spostrzeżeniem. Po powrocie ze spaceru przypadkiem zauważył, że opuszki na łapach jego psa przypominają zupełnie inne stworzenie. Czy wiecie o jakie zwierzę chodzi?

Mówi się, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic i potrafi zdziałać cuda. Użytkownik Twittera o pseudonimie 41Strange udowodnił, że można ją rozwijać także w dorosłym życiu. W jednym z niedawnych wpisów przedstawił nietuzinkowe odkrycie na temat zwierząt.

W psich łapkach kryje się inne zwierzę

Internauta zwrócił niedawno uwagę, że widzi miniaturowe misie koala w łapach swojego psa. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Według autora wpisu największy z opuszków przypomina głowę zwierzęcia australijskiego pochodzenia, natomiast mniejsze z nich przywodzą na myśl korpus i kończyny. Rzeczywiście, po wnikliwym obadaniu poduszek psich łapek można odnieść podobne wrażenie.

Sekret psich łapek został odkryty

Wpis w rekordowym tempie zebrał około 50 tys. polubień i zyskał ogromne zainteresowanie wśród opiekunów czworonogów.

Ludzie popuścili wodze fantazji i masowo odpowiedzieli zdjęciami łap swoich podopiecznych, chcąc udowodnić prawdziwość zabawnej teorii.

Niektórzy z nich wykorzystywali programy graficzne, żeby stworzyć realistyczne fotomontaże, podczas gdy inni chwycili za mazaki i domalowywali "koalom" pyszczki. Efekty były jednak równie komiczne.

Jeden z użytkowników Twittera wtrącił się do dyskusji, zwracając uwagę na jeszcze jeden interesującą ciekawostkę dotyczącą zwierzęcych łapek. Powiedział, że opuszki u kotów w rzeczywistości wyglądają jak małe pluszowe misie!

Czy Wy także widzicie to uderzające podobieństwo? Jeśli przyjrzysz się im znacznie bliżej, z pewnością zobaczysz, że internauci mają rację.

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!