Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Potrzebowała pomocy
Redakcja Świat Zwierząt
Redakcja Świat Zwierząt 20.12.2019 10:05

Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Potrzebowała pomocy

kotka
Fot.screen youtube.com

Kotka czekała godzinami pod kliniką weterynaryjną, a ludzie nie chcieli jej wpuścić. Nikt nie zwracał uwagi na prośby kociej mamy, wszyscy przechodzili obojętnie. Ludzie nie wiedzieli, że desperacko szuka pomocy, bo jej życie jest zagrożone.

Kotka błąkała się po ulicach, a później przez wiele godzin czekała na pomoc pod gabinetem lekarza weterynarii. To mogły być jej ostatnie chwile, gdyby nie to, co wydarzyło się później. Pomoc nadeszła, kiedy nie miała już nadziei na pozytywne zakończenie historii.

Kotka czekała kilka godzin pod kliniką weterynaryjną

Sytuacja miała miejsce w jednej z tureckich prowincji. Kotka była przeganiana przez pracowników budynku, a wszystkie próby wejścia do niego kończyły się niepowodzeniem. Wyrzucano ją co chwilę za drzwi, ale kotka nie dawała za wygraną.

Cierpliwie czekała i nieustannie prosiła o pomoc. Po jakimś czasie ktoś zainteresował się nią i zabrał do środka. Okazuje się, że kotka była w ciąży, a jej silny instynkt macierzyński nie pozwalał jej się poddać, ponieważ czuła, że z jej dziećmi dzieje się coś niepokojącego.

Życie kotki i jej maluchów było zagrożone

Okazało się, że kotka miała silne skurcze porodowe, ale niespodziewanie poród ustał. Pielęgniarki pracujące w klinice przez cały czas wyganiały kota, ale po czasie zorientowały się, że coś złego dzieje się ze zwierzakiem. Zawiadomiły weterynarza, aby ten przyjechał i zbadał kotkę.

Kiedy lekarz obejrzał kotkę, stwierdził, że jest ona ciężarna i ma problemy z urodzeniem kociąt. W ostatniej chwili wykonał cesarskie cięcie i tym samym uratował maluchy! Lepiej nie myśleć, co by było, gdyby nikt nie zareagował… Na szczęście mądra kocia mama doczekała się szczęśliwego zakończenia.

Zobacz zdjęcia:

kotka

Kotka przez kilka godzin czekała pod gabinetem weterynaryjnym.

kotka

Okazało się, że nastąpiły komplikacje w trakcie porodu i dlatego szukała pomocy w gabinecie. Dzięki temu wszystko skończyło się dobrze!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Ukryta kamera uchwyciła niecodzienne zdarzenie. Kot został zaatakowany przez 6 psów i wygrał
  3. Mężczyzna chciał skrzywdzić dwie dziewczynki. Nie miał szans z pitbullem, który szybko zareagował
  4. Kotka urodziła 11 kociąt. Weterynarz zbadał ją i dokonał niezwykłego odkrycia
  5. 6 największych ras kotów na świecie. Numer 3 przebija wszelkie granice

Źródło: merdacz.pl