Ewa Chodakowska
Źródło: instagram/chodakowskaewa

Właśnie spełniło się największe marzenie Ewy Chodakowskiej. Trenerka pokazała zdjęcia swojego nowego pupila

24 Stycznia 2021

Ewa Chodakowska właśnie przekazała wieść, która z pewnością ucieszy jej fanów i nie tylko. Topowa polska trenerka spełniła marzenie o powiększeniu rodziny. Nie mogła już dłużej kryć zachwytu, dlatego zdjęciami nowego czworonożnego przyjaciela pochwaliła się na Instagramie. Sportsmenka zachęca użytkowników platformy do zgadywania, jakie nadała mu imię.

Ewa Chodakowska wczorajszego dnia podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym w powabnym stylu prezentuje swoje pięknie wyrzeźbione ciało, mając na sobie wyłącznie bieliznę. Choć ten widok z pewnością przykuł uwagę nie tylko osób zainteresowanych ćwiczeniami i zdrowym trybem życia, lecz to opis pod nim wywołał falę komentarzy zaciekawionych użytkowników Instagrama. Pojawiła się w nim zapowiedź, że w życiu trenerki fitness zdarzyła się przełomowa chwila.

Nowy członek rodziny Ewy Chodakowskiej

- Dziś spełnia się moje największe marzenie. Jeszcze chwila i wszystko opowiem - pisała Chodakowska pod wspomnianym wyżej zdjęciem.

Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce nie wystawiła jednak cierpliwości swoich fanów na próbę. Kolejne zdjęcie opublikowane na jej profilu pojawiło się na Instagramie jeszcze tego samego dnia w godzinach wieczornych. Chodakowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami fotografią, na której zapozowała w towarzystwie malutkiego pieska rasy bichon frise.

Widzimy na nim, że z szerokim uśmiechem na ustach tuli do piersi najnowszego członka swojej rodziny. Co wydaje się wyjątkowo zabawne, uroczy maluszek także wygląda, jakby szczerzył się do aparatu.

- Ja wiem, ze największe marzenia każdemu kojarzą się z czymś innym, ale ja odkąd zaczęłam myśleć samodzielnie, marzyłam o piesku. Moim piesku. Przed chwilą weszliśmy do domu... Jestem najszczęśliwsza - wyznaje Ewa Chodakowska na Instagramie.

Opolskie: Wbiegła na zamarznięty staw, by ratować psa. Nagle usłyszała trzask, po sekundzie była już pod wodąOpolskie: Wbiegła na zamarznięty staw, by ratować psa. Nagle usłyszała trzask, po sekundzie była już pod wodąCzytaj dalej

Trenerka kocha zwierzęta

Nowy pupil nie jest jedynym czworonogiem należącym do najbliższej rodziny celebrytki. W sercu "Chody" zwierzęta zawsze zajmowały wyjątkowe miejsce, dlatego podczas ubiegłych Świąt Bożego Narodzenia pod jej opieką znalazł się również maltańczyk o imieniu Louis. Trenerka fitness z radością opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ich wspólnej zabawy pod choinką.

Teraz kiedy pod jednym dachem zagościł jeszcze bichon frise, Louis na pewno nie będzie narzekać na samotność. Jednakże we wpisie o nowym członku rodziny sportsmenki zabrakło jednej kluczowej informacji. Imię rozkosznego czworonoga wciąż pozostaje nierozwiązaną zagadką. Chodakowska, zamiast zdradzić imię swojego nowego psiaka, zachęciła fanów do wzięcia udziału w zgadywance.

- Przedstawiam Ci nowego członka naszej familii. Zgadnij, jak ma na imię - napisała sportsmenka pod opublikowanym zdjęciem nowego pupila.

Widząc wielkie szczęście bijące z uśmiechu celebrytki, my również nie jesteśmy w stanie kryć radości. Mamy nadzieję, że Louis i nowy pupil szybko się ze sobą zaprzyjaźnią, a na Instagramie "Chody" wkrótce pojawi się więcej zdjęć z udziałem jej urzekających zwierzaków.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: onet.pl

Następny artykuł