Swiatzwierzat.pl
Ewa Chodakowska

instagram/chodakowskaewa

Właśnie spełniło się największe marzenie Ewy Chodakowskiej. Trenerka pokazała zdjęcia swojego nowego pupila

24 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Udostępnij:

Ewa Chodakowska właśnie przekazała wieść, która z pewnością ucieszy jej fanów i nie tylko. Topowa polska trenerka spełniła marzenie o powiększeniu rodziny. Nie mogła już dłużej kryć zachwytu, dlatego zdjęciami nowego czworonożnego przyjaciel

Ewa Chodakowska wczorajszego dnia podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym w powabnym stylu prezentuje swoje pięknie wyrzeźbione ciało, mając na sobie wyłącznie bieliznę. Choć ten widok z pewnością przykuł uwagę nie tylko osób zainteresowanych ćwiczeniami i zdrowym trybem życia, lecz to opis pod nim wywołał falę komentarzy zaciekawionych użytkowników Instagrama. Pojawiła się w nim zapowiedź, że w życiu trenerki fitness zdarzyła się przełomowa chwila. 

Nowy członek rodziny Ewy Chodakowskiej

- Dziś spełnia się moje największe marzenie. Jeszcze chwila i wszystko opowiem - pisała Chodakowska pod wspomnianym wyżej zdjęciem.

Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce nie wystawiła jednak cierpliwości swoich fanów na próbę. Kolejne zdjęcie opublikowane na jej profilu pojawiło się na Instagramie jeszcze tego samego dnia w godzinach wieczornych. Chodakowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami fotografią, na której zapozowała w towarzystwie malutkiego pieska rasy bichon frise.

Widzimy na nim, że z szerokim uśmiechem na ustach tuli do piersi najnowszego członka swojej rodziny. Co wydaje się wyjątkowo zabawne, uroczy maluszek także wygląda, jakby szczerzył się do aparatu. 

- Ja wiem, ze największe marzenia każdemu kojarzą się z czymś innym, ale ja odkąd zaczęłam myśleć samodzielnie, marzyłam o piesku. Moim piesku. Przed chwilą weszliśmy do domu... Jestem najszczęśliwsza - wyznaje Ewa Chodakowska na Instagramie.

Trenerka kocha zwierzęta

Nowy pupil nie jest jedynym czworonogiem należącym do najbliższej rodziny celebrytki. W sercu "Chody" zwierzęta zawsze zajmowały wyjątkowe miejsce, dlatego podczas ubiegłych Świąt Bożego Narodzenia pod jej opieką znalazł się również maltańczyk o imieniu Louis. Trenerka fitness z radością opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ich wspólnej zabawy pod choinką.

Teraz kiedy pod jednym dachem zagościł jeszcze bichon frise, Louis na pewno nie będzie narzekać na samotność. Jednakże we wpisie o nowym członku rodziny sportsmenki zabrakło jednej kluczowej informacji. Imię rozkosznego czworonoga wciąż pozostaje nierozwiązaną zagadką. Chodakowska, zamiast zdradzić imię swojego nowego psiaka, zachęciła fanów do wzięcia udziału w zgadywance. 

- Przedstawiam Ci nowego członka naszej familii. Zgadnij, jak ma na imię - napisała sportsmenka pod opublikowanym zdjęciem nowego pupila.

Widząc wielkie szczęście bijące z uśmiechu celebrytki, my również nie jesteśmy w stanie kryć radości. Mamy nadzieję, że Louis i nowy pupil szybko się ze sobą zaprzyjaźnią, a na Instagramie "Chody" wkrótce pojawi się więcej zdjęć z udziałem jej urzekających zwierzaków. 

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: onet.pl

Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >