Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Dziura w murze skrywała tajemnicę. Podczas spaceru zobaczyła, kto się w niej kryje
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 13.04.2024 15:13

Dziura w murze skrywała tajemnicę. Podczas spaceru zobaczyła, kto się w niej kryje

dziura w murze
fot. facebook/Cady Fletcher

Spacery po okolicy to świetna okazja nie tylko, by odpocząć od codziennych obowiązków, ale także zrelaksować się i poznać okolicę. Mieszkanka apartamentowca podczas przechadzki dostrzegła dziurę w murze nieopodal parkingu. Okazało się, że otwór skrywa tajemnicę, jakiej się nie spodziewała.

Spacerując odkryła dziurę w murze

Podczas jednego ze spacerów po okolicy Cady Fletcher zauważyła, że w cementowym murze tuż obok parkingu znajduje się niewielka dziura. Tuż obok niej usypana była niewielka górka piasku, która wyglądała zupełnie, jakby ktoś drążył otwór i chciał dostać się do środka.

Zaintrygowana tym widokiem kobieta postanowiła podejść bliżej i przyjrzeć się, co tak właściwie dzieje się w jej sąsiedztwie. Jednak takiego widoku, jaki zastała na miejscu, zupełnie się nie spodziewała.

Szczeniak chwiejnym krokiem podszedł do małej dziewczynki. Film hitem w sieci Mają nawet 12 tysięcy zębów i potrafią spać kilka lat. O jakim zwierzęciu mowa?

Zajrzała do dziury i się zdziwiła

Cady chciała rozwiać własne wątpliwości i podeszła do dziury w murze. Gdy zbliżyła się wystarczająco, nie miała wątpliwości, że otwór skrywa pewną tajemnicę. Aby udokumentować to, co się stało, chwyciła za telefon i uwieczniła zastany widok.

Przypadkiem zauważyłam trzy małe stworzenia - mówi dla The Dodo kobieta.

Aby pochwalić się swoim nietypowy znaleziskiem, postanowiła zamieścić je w sieci. Jej fotorelacja została odebrana bardzo pozytywnie. Internauci chętnie reagowali i komentowali zdjęcia.

ropuchy.jpg
fot. facebook/Cady Fletcher

W dziurze żyły płazy

Kobieta odkryła, że tajemniczą dziurę w murze zamieszkują żaby. Trzy ropuchy przyglądały się jej z zainteresowaniem i zupełnie nie przeszkadzały sobie, gdy robiła im zdjęcia. Płazy te potrafią kopać w ziemi, aby stworzyć sobie dziurę, którą zamieszkują. Najprawdopodobniej stało się tak też w tym przypadku.

Od tamtej pory Cady za każdym razem, gdy przechodzi w pobliżu, sprawdza, czy ropuchy nie wyszły przed dziurę zaczerpnąć powietrza i promieni słońca. 

Cieszę się, że tam są - podsumowuje kobieta.

ropuchy (1).jpg
fot. facebook/Cady Fletcher