Swiatzwierzat.pl
youtube

youtube/NikkiPhillippi

Dziecko próbowało zabrać psu jedzenie. Rodzice podjęli wstrząsającą decyzję

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Nikki Phillippi i jej mąż Dan Phillippi zostali skrytykowani za to, co zrobili swojemu psu. Youtuberzy, których obserwuje 1,28 mln subskrybentów w jednym z ostatnich filmów opowiedzieli, co stało się z ich 9-letnim bulterierem Bowserem. Para zdecydowała się uśpić czworonoga z powodu "wielu sytuacji". Jednak czara goryczy przelała się, gdy bulterier ugryzł dziecko, gdy to próbowało zabrać psu jedzenie.

Bowser miał być przyjaznym psem, który potrafił zmienić się w chuligana. Jego osobowość zmieniła się po ataku innego bulteriera na niego. Szczeniak miał zostać skrzywdzony przez psa należącego do rodziców Nikki Phillippi.

"Inny" pies

- Przed atakiem, Bowser mógł chodzić do parków dla psów, Bowser był po prostu spokojniejszy w ogóle, a potem po ataku to po prostu uruchomiło coś w nim. Od tego czasu sprawy naprawdę przybrały obrót" - powiedziała Nikki.

Jej mąż dodał, że pies zmieniał się nie do poznania, kiedy tylko wychodził z domu. Miał stawać się "ekstremalnie niebezpiecznym" zwierzęciem, podczas gdy w domu był aniołem.

Dexter

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

CZYTAJ DALEJ

Atak na dziecko

Para nie radziła sobie z czworonogiem, choć zdjęcia w sieci i wspólne filmiki mówią zupełnie coś innego. Pewnego razu bulterier miał zaatakować ich synka Logana. Chłopiec próbował zabrać psu jedzenie, na co ten odpowiedział zębami. Pies poważnie zranił dziecko, stąd rodzice zdecydowali się o uśpieniu zdrowego czworonoga.

Zanim małżonkowie wydali wyrok na bulteriera, mieli szukać dla niego nowego w domu. W tym celu skontaktowali się z organizacją "The Humane Society", jednak tam powiedziano im, że z powodu skłonności czworonoga do agresji będzie to niemożliwe. Dziennikarze z "Today.com" skontaktowali się z przedstawicielami organizacji, którzy zaprzeczyli tym doniesieniom, jednocześnie dodając, że youtuberzy nigdy się z nimi nie kontaktowali.

Z kolei inni eksperci wzięli na tapetę mowę ciała małżeństwa w momencie przekazywania smutnych informacji obserwującym. Ich zachowanie ocenili jako "sztuczne", jednocześnie wskazując m.in. na śmiech Nikki czy udawanie przez nią smutku.

- Niezręcznie się to ogląda - powiedziała youtuberka z kanału Tea Spill.

Po publikacji wideo, internauci nie pozostawili suchej nitki na youtuberach. Skrytykowali parę za bycie złymi rodzicami i za nienauczenie dziecka odpowiedniego zachowania do psa. Zdrowy pies umarł z powodu głupoty swoich właścicieli. Ci powinni skontaktować się z behawiorystą, a nie zabierać zwierzaka do kliniki na zabieg.

Po masie negatywnych komentarzy małżeństwo zablokowało możliwość dodawania opinii pod filmikiem.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >