Swiatzwierzat.pl
youtube

youtube/NikkiPhillippi

Dziecko próbowało zabrać psu jedzenie. Rodzice podjęli wstrząsającą decyzję

10 Maja 2021

(Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2021)

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Nikki Phillippi i jej mąż Dan Phillippi zostali skrytykowani za to, co zrobili swojemu psu. Youtuberzy, których obserwuje 1,28 mln subskrybentów w jednym z ostatnich filmów opowiedzieli, co stało się z ich 9-letnim bulterierem Bowserem. Para zdecydowała się uśpić czworonoga z powodu "wielu sytuacji". Jednak czara goryczy przelała się, gdy bulterier ugryzł dziecko, gdy to próbowało zabrać psu jedzenie.

Bowser miał być przyjaznym psem, który potrafił zmienić się w chuligana. Jego osobowość zmieniła się po ataku innego bulteriera na niego. Szczeniak miał zostać skrzywdzony przez psa należącego do rodziców Nikki Phillippi.

"Inny" pies

- Przed atakiem, Bowser mógł chodzić do parków dla psów, Bowser był po prostu spokojniejszy w ogóle, a potem po ataku to po prostu uruchomiło coś w nim. Od tego czasu sprawy naprawdę przybrały obrót" - powiedziała Nikki.

Jej mąż dodał, że pies zmieniał się nie do poznania, kiedy tylko wychodził z domu. Miał stawać się "ekstremalnie niebezpiecznym" zwierzęciem, podczas gdy w domu był aniołem.

Dexter

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

CZYTAJ DALEJ

Atak na dziecko

Para nie radziła sobie z czworonogiem, choć zdjęcia w sieci i wspólne filmiki mówią zupełnie coś innego. Pewnego razu bulterier miał zaatakować ich synka Logana. Chłopiec próbował zabrać psu jedzenie, na co ten odpowiedział zębami. Pies poważnie zranił dziecko, stąd rodzice zdecydowali się o uśpieniu zdrowego czworonoga.

Zanim małżonkowie wydali wyrok na bulteriera, mieli szukać dla niego nowego w domu. W tym celu skontaktowali się z organizacją "The Humane Society", jednak tam powiedziano im, że z powodu skłonności czworonoga do agresji będzie to niemożliwe. Dziennikarze z "Today.com" skontaktowali się z przedstawicielami organizacji, którzy zaprzeczyli tym doniesieniom, jednocześnie dodając, że youtuberzy nigdy się z nimi nie kontaktowali.

Z kolei inni eksperci wzięli na tapetę mowę ciała małżeństwa w momencie przekazywania smutnych informacji obserwującym. Ich zachowanie ocenili jako "sztuczne", jednocześnie wskazując m.in. na śmiech Nikki czy udawanie przez nią smutku.

- Niezręcznie się to ogląda - powiedziała youtuberka z kanału Tea Spill.

Po publikacji wideo, internauci nie pozostawili suchej nitki na youtuberach. Skrytykowali parę za bycie złymi rodzicami i za nienauczenie dziecka odpowiedniego zachowania do psa. Zdrowy pies umarł z powodu głupoty swoich właścicieli. Ci powinni skontaktować się z behawiorystą, a nie zabierać zwierzaka do kliniki na zabieg.

Po masie negatywnych komentarzy małżeństwo zablokowało możliwość dodawania opinii pod filmikiem.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Maciej Mikołajczyk mówi stop transportowi konnemu na trasie do Morskiego Oka

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Alan Kwieciński zamknął psa na grillu? Skandaliczny "żart" rozpętał burzę w sieci

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Katarzyna Ankudowicz pożegnała czworonożnego przyjaciela. „Żegnaj, kochany Panie Kredko"

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Zygmunt Chajzer znalazł suczkę błąkającą się po ulicy. Teraz szuka jej właściciela

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

David Beckham zaskoczył swoich fanów niezwykłym wideo. Zdania internautów są podzielone

Czytaj więcej >