Swiatzwierzat.pl
doberman

YouTube/Hasmik Alagulyan

Doberman kontra szczeniak wielkości filiżanki. Kto kogo pogonił?

16 Marca 2022

Autor tekstu:

Monika Krupska

Doberman z zaciekawieniem przyglądał się szczeniakowi, który był wielkości filiżanki czy małej torebki. Niewielkich rozmiarów pies również chciał nawiązać kontakt ze starszym kolegą. Chwilę później wszystko wskazywało na to, że

"Doberman atakuje pieska wielkości filiżanki", taki tytuł zamieszczono na YouTubie, jednak nie ma co ukrywać, wszystko, aby zdobyć wyświetlenia. Krótki filmik w 5 miesięcy zdobył ponad 4 miliony wyświetleń. Wiele osób myślało, że doszło do najgorszego, jednak na szczęście na filmiku nie dzieje się nic złego. Psy jak to psy droczą się ze sobą. 

Doberman boi się szczeniaka?

Dobermany to energiczne i posłuszne psy, które powinny stanąć w obronie właściciela. Psy tej rasy są uważane za bardzo groźne, wiele osób widząc je na ulicy, przechodzi na drugą stronę. Osoby decydujące się na dobermany powinny poświęcić im mnóstwo uwagi i nie zapominać o szkoleniach. Dobermany często uznawane są za bojowe, stąd w sieci sporą popularnością cieszą się filmiki tej rasy.

Jednak widząc małego szczeniaka doberman zapragnął się z nim zaprzyjaźnić. Z początku psy zaczęły się ganiać przy kojcu, jednak po chwili szczeniak zdecydował się wyjść z niego "atakując" dużego psa. Małe psy często zapominają o swoich rozmiarach, zadzierając z olbrzymami. Co ciekawe, zdarza się, że wielkie psy boją się miniaturowych agresorów!

Kiedy szczeniak wyszedł z kojca, "rzucił się" w kierunku dobermana. Pies zaczął przed nim uciekać, choć jednym machnięciem łapy mógł powalić swojego przeciwnika.

Internauci zachwyceni szczeniakiem

Waleczna postawa przypadła do gustu internautom. Wiele osób też skrytykowało autorkę materiału za zbyt agresywny tytuł, który niektórych najpierw zniechęcił do oglądania.

- Ten większy zachowuje się jak szczeniak.- Tytuł mnie zmartwił i prawie nie obejrzałem.- Stawiam pieniądze na tego mniejszego! On jest bardziej agresywny - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się?

Tagi:

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaką krzywdę może wyrządzić wypalanie traw?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Sezon wypalania traw. Strażacy ostrzegają przed niebezpieczeństwem

Czytaj więcej >
bokser przy zniszczeniach

Pozostałe

Bokser został sam w domu i nieźle narozrabiał. Niewinny wybryk kosztował właścicielkę fortunę

Czytaj więcej >

Pozostałe

Tylko u nas: Fundacja Koty z Grochowa opowiada o ratowaniu kotów z Ukrainy

Czytaj więcej >