Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Corgi i dalmatyńczyk zostali rodzicami. Ich szczeniaki są prześliczne
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 23.02.2020 10:20

Corgi i dalmatyńczyk zostali rodzicami. Ich szczeniaki są prześliczne

corgi
fot.instagram animals lovers

Corgi to bardzo zabawne psiaki zwłaszcza ze względu na ich budowę ciała. Co, gdyby corgi zapłodnił dalmatyńczyka? Jak wyglądałoby dziecko tak nietypowej mieszanki? Znamy odpowiedź na to pytanie, sprawdźcie sami.

Corgi i dalmatyńczyk zostali rodzicami. Ta nietypowa mieszanka zachwyca wyglądem – ich szczeniaki są prześliczne. Nic dziwnego, rodzice tego malucha to bardzo piękne rasy psów, sprawdźcie jak wygląda ten szczeniak.

Corgi – pies ideał?

Corgi rozkochał w sobie wiele ludzi na całym świecie, nic w tym dziwnego, to naprawdę przeuroczy psiak, który swoim wyglądem rozczula. Ten pies, znany jest także pod nazwą welsh corgi. Ta rasa ma mnóstwo pozytywnej energii.

Corgi nie posiada kompleksów związanych ze swoim wzrostem. Nie jest grzecznym aniołkiem, a bardzo aktywnym psem z mocnym charakterem. Ta rasa wiecznie kombinuje jak postawić na swoim i przechytrzyć właściciela.

Dalmatyńczyk – jaki ma charakter?

Dalmatyńczyki to bardzo czujne i odważne psiaki, jednak są one również zrównoważone. Odpowiednio prowadzone, świetnie sprawdzą się w roli psiaka rodzinnego i będą dobrze czuły się w towarzystwie dzieci.

Dalmatyńczyki kochają jeść, to istne łakomczuchy, które mogłyby nic innego nie robić w ciągu swojego dnia, dlatego, należy ich bardzo pilnować. Ich obżarstwo może skończyć się otyłością, która dla psów jest bardzo groźna.

Corgi i dalmatyńczyk mix – jaki może być?

Ciężko tak naprawdę określić jaki charakter będzie miał szczeniak po takich rodzicach. Swoją odwagę może odziedziczyć po dalmatyńczyku, natomiast pewność siebie po corgim. Czy jest psiakiem idealnym? Na pewno nie.

corgi

Takie mieszanki sprawiają, że tworzymy kundelka z dwóch, zupełnie różnych psów. Ich charakter będzie wielką niewiadomą i może on okazać się bardzo ciężkim psiakiem do wychowania. Pamiętajcie więc aby sterylizować lub kastrować swoje psiaki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Adoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę
  3. Ogromny owczarek zbliża się do szczura. Ciężko uwierzyć, co dzieje się dalej
  4. Babcia była pewna, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń
  5. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki