Swiatzwierzat.pl
Cichopek

instagram/katarzynacichopek

Cichopek skrytykowana za jazdę konną na Dominikanie. Odpowiedziała

10 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Internauci nie pozostawili suchej nitki na Katarzynie Cichopek za zdjęcie z wakacji. Gwiazda, która niedawno odpoczywała na Dominikanie pochwaliła się, jak spędzała czas wolny. Aktorka m.in. wybrała się na przejażdżkę konną po plaży, jednak stan zdrowia konia wzbudził wiele wątpliwości. 

- Spełnione marzenie - napisała Kasia Cichopek na Insatgramie, chwaląc się zdjęciem z przejażdżki konnej.

„Koń ledwo żywy” 

Po dodaniu zdjęcia, Cichopek musiała zmierzyć się ze sporą falą krytyki. Według internautów, gwiazda przyczyniła się do męczenia zwierząt, które żyją jedynie po to, aby zarabiać na swoich właścicieli. Osoby wypożyczające konie do przejażdżki mają nie dbać o nie, licząc jedynie na zyski. Internauci nie pozostawili na Cichopek suchej nitki za wspieranie tago biznesu. 

- Z całym szacunkiem pani Kasiu ale mogła sobie Pani darować. Byłam na Dominikanie, w okolicy wodospadu El Limon również i to jakie „dojechane” i zabiedzone konie tam widziałam przeszło moje granice wytrzymałości, jestem koniarą, sama mam konia i nigdy przenigdy nie jeździłam odpłatnie np. bryczką w Krakowie i sama uczę tego moje dzieci aby nie napędzać takiego biznesu bo zawsze kryje się za tym zwierzęce cierpienie.

- Straszna bidula z tego konia

- Ten koń chyba ledwo żyje

- Ale biedulek ten konik, żal patrzeć - czytamy komentarze internautów pod zdjęciem Cichopek.

Pies

Stanowczo zakazane jest podawanie tego produktu psu. Każdy ma go w domu.

CZYTAJ DALEJ

Odpowiedź Cichopek 


Zdaniem internautów zwierzę wygląda na mocno zaniedbane. Koń ledwo stoi na nogach i jest bardzo wychudzony. Czy Kasia Cichopek, która jest wielką miłośniczką koni przyczyniła się do cierpienia tych niewinnych istot? 

- 24 stopnie to nie upał. A poza tym nie wykupiłam jazdy przy kurorcie, tylko od prywatnej osoby, która ma ranczo daleko od hotelowych plaż. Jazda trwała 30 minut, a konie wypasane były na pastwiskach. Proszę nie mierzyć wszystkich jedną miarą. Dodatkowo osoba, od której wykupiłam jazdę, pomaga zwierzętom i ma swoją fundację @gabisranch. Zapraszam do wpłat, skoro los zwierząt jest tak ważny - odpisała Kasia.

Kasia Cichopek uwielbia zwierzęta i broni ich praw. W dzieciństwie sama jeździła konno, teraz jeździedztwa uczy się jej córka. Na ww. Instagramie, który poleciła aktorkan nie można dopatrzeć się znęcania nad zwierzętami. Czy myślicie, że reakcja internautów była przesadzona?

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
Adam Stachowiak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Stachowiak jakiego nie znacie. Muzyk przygarnął kota z ulicy

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >
Adrianna Grotkowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adrianna Grotkowska uratowała kotkę przed śmiercią. Czy ktoś celowo porzucił ją podczas przedświątecznych zakupów?

Czytaj więcej >