Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Smutna suczka jechała samotnie autobusem. Jedno zdjęcie odmieniło życie zwierzaka na zawsze
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 19.11.2019 21:52

Smutna suczka jechała samotnie autobusem. Jedno zdjęcie odmieniło życie zwierzaka na zawsze

Suczka
facebook.com @Gemma Louise Burton

Suczka swoim pojawieniem się w jednym z autobusów komunikacji miejskiej wywołała ogromne poruszenie. Kobieta, która dostrzegła ją jako pierwsza, wiedziała, że nie może przejść obok niej obojętnie. Zdjęcie, które zrobiła, zupełnie odmieniło życie smutnego czworonoga. Całe szczęście na świecie są jeszcze ludzie o dobrym sercu.

Już nie po raz pierwszy okazuje się, że siła internetu jest naprawdę ogromna. Wystarczyło jedno zdjęcie wrzucone do sieci, aby całkowicie odmienić życie czworonożnego przyjaciela. Smutek i przygnębienie wyraźnie malowały się na twarzy zwierzaka. Kobieta zdecydowała o natychmiastowym podjęciu działania!

Suczka podróżowała autobusem

Burton jechała porannym autobusem do college‚u, kiedy na jednym z siedzeń dostrzegła… psa. Suczka była smutna i wyraźnie wykończona. Bez chwili wahania dziewczyna sięgnęła więc po telefon i zrobiła zdjęcie psiej podróżniczce, które później wrzuciła do sieci.

Suczka

Suczka była smutna i przerażona.

– Ta mała ślicznotka przyjechała dziś rano autobusem 620 na Bierley Lane do Bradford. Jeśli należy do ciebie i jesteś w Bradford, proszę przyjedź na dworzec autobusowy Interchange i ją zabierz – napisała kobieta.

Post w mgnieniu oka stał się wirusowy, a udostępnienia i komentarze ciągnęły się w nieskończoność. Pasażerowie autobusu uniemożliwili psu wysiadanie w miejscach, gdzie panował duży ruch i mogła zostać zraniona. Zadzwonili też po straż miejską, która zdecydowała się zawieźć zwierzaka do pobliskiej hodowli.

Weterynarz przekazał całą prawdę na temat zdrowia pieska

Pies był u weterynarza i ma się dobrze. Doskwierają mu tylko problemu ze wzrokiem – napisali pracownicy schroniska na swoim fanpage’u na Facebooku.

Olive, ponieważ tak nazwali suczkę pasażerowie autobusu, na ten moment przebywa w schronisku. Pracownicy przyznają, że jest cudownym i radosnym psiakiem. Mają nadzieje, że w mgnieniu oka znajdzie się kochająca rodzina, która przygarnie ją do siebie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Suczka

Samotna pasażerka zwróciła uwagę kobiety.

Suczka

Zdjęcia suczki w mgnieniu oka obiegły sieć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. „Załatwiłam sobie pracę przez łóżko. Dzięki temu dziś jestem asystentką stomatologa. W Polsce inaczej się nie da”
  3. Kinga Duda dopiero zaczęła pracę, a według mediów już zarabia fortunę. Kwota, o której przeciętny Polak może pomarzyć
  4. Przeskoczyła płot i ukradła szczeniaka. Wstrząsające zdarzenie zarejestrowała kamera
  5. Urodził się najbrzydszy szczeniak świata. Z maleńkiego chihuahua i wielkiego mopsa
  6. Występ kotów w Mam talent sprawił, że widownia wstrzymała oddech. Pokazały umiejętności, jakich mógłby im pozazdrościć każdy pies