Swiatzwierzat.pl
Urodziny Daisy

TRACY NGUYEN

Chihuahua dostała tort urodzinowy ze swoją podobizną. Internauci są zachwyceni

16 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Kiedy słodka chihuahua o imieniu Daisy skończyła 15 lat, opiekunowie postanowili wyprawić jej huczną imprezę. Rodzina nie szczędziła pieniędzy i przygotowała dla suczki niezapomniany prezent - tort z własną podobizną!

Kto powiedział, że urodziny mogą obchodzić tylko ludzie? Daisy, urocza chihuahua, skończyła właśnie 15 lat i udowodniła wszystkim, że nigdy nie jest się za starym na imprezę urodzinową.

Suczka dostała wspaniały prezent na urodzin

Tracy Nguyen, właścicielka Daisy, postanowiła uczcić "piętnastkę" jej podopiecznej w nadzwyczajny sposób. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną udekorowała mieszkanie na tę okazję i przygotowała poczęstunek. Ale oczywiście żadne przyjęcie urodzinowe nie byłoby kompletne bez tortu. 

null

Nguyen poprosiła, aby zamiast kupować suczce kolejne zabawki czy ubranka, złożyć się wspólnie na jeden wyjątkowy prezent – tort z jej podobną! Nikt się nie spodziewał, tego co zrobi pupilka, gdy zobaczy psi przysmak z zapalonymi świeczkami.

- Kiedy wynieśliśmy tort na jej wyjątkowy moment, jej oczy napełniły się łzami i była taka szczęśliwa – powiedziała Nguyen.

null
null

Starsza sunia była oczarowana swoim prezentem. Wystarczy spojrzeć na pamiętkowe zdjęcia z imprezy - Daisy wydaje się na nich uśmiechać wprost do kamery!

null
Uchodźcy z Ukrainy East News

Ksiądz z Gniezna odmówił pomocy uchodźcom ze zwierzętami. Wykluczonych jest więcej

CZYTAJ DALEJ

Impreza okazała się wielkim sukcesem, a Daisy z pewnością była przeszczęśliwa, mogąc świętować ten wielki dzień wraz ze swoimi bliskimi. Zdaniem właścicielki, starsza suczka bawiła się znakomicie.

- Daisy jest naprawdę oczkiem w głowie naszej rodziny i przez tyle lat byliśmy bardzo wdzięczni, że mamy tak niesamowitego, zabawnego, krępego i kochającego towarzysza w naszym życiu – powiedziała Nguyen i dodała. - Kochamy ją całym sercem!

Urodziny

Wszystkiego najlepszego, Daisy!

Nowa tradycja świętowania psich urodzin

Jeśli i Ty chcesz wyprawić przyjęcie urodzinowe dla swojego podopiecznego, pamiętaj, że skład tortu dla psów odbiega od tego, którym zajadają się ludzie, ale nie znaczy to, że Twojemu psu nie będzie smakować! 

Przysmakiem, który zachwyci każdego pupila, może być tort mięsny bądź warzywny. Przygotowanie tortu dla psa można zlecić fachowcom lub spróbować zrobić samemu w domu. Pamiętaj, by nie przesadzić z jego rozmiarem i proporcjami składników, w końcu nikt nie lubi kończyć imprezy z bólem brzucha! 

Źródło: The Dodo

Sprawdź swoją wiedzę o dzikich zwierzętach Polski!

Pytanie 1 z 8

Jaka część żyjących w Polsce gatunków dzikich zwierząt jest zagrożona wyginięciem?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiTagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >