Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chciał, aby kot miał swoje miejsce zimą. Zaaranżował mu wspaniały pokoik
Monika Krupska
Monika Krupska 17.05.2021 02:00

Chciał, aby kot miał swoje miejsce zimą. Zaaranżował mu wspaniały pokoik

kot
thedodo/Bryan Davies

Kot Wyatt jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Mruczek dawniej żył w schronisku, na szczęście udało mu się znaleźć rodzinę, która zakochała się w nim bez pamięci. Bryan Davis oszalał na punkcie kota do tego stopnia, że postanowił nawet przygotować mu własny pokój w domu!

Kilka miesięcy temu Bryan odświeżał dom, kiedy koło jego sypialni znalazł niewykorzystane miejsce za ścianą. Mężczyzna postanowił przekształcić je w sypialnię dla mruczka.

Pokój dla kota

Davis doskonale znał swojego przyjaciela, wiedział jak dużą radość sprawia mu podglądanie ptaków i wiewiórek latem. Problem przyszedł zimą, kiedy za oknami ciężko było dostrzec jakieś inne zwierzęta. Mężczyzna widział jak bardzo kociak tęskni za tym. Postanowił mu pomóc.

Właściciel odnalazł w sieci filmiki z wiewiórkami i ptakami i zimową porą pokazywał je zwierzakowi. Kot za zaciekawieniem oglądał inne zwierzęta na tablecie, jednak dla mężczyzny to było za mało. Choć i tak pomógł kociakowi przetrwać zimowe miesiące, chciał zrobić dla niego jeszcze coś. Postanowił zaaranżować mu pokój, gdzie Wyatt w spokoju mógłby pooglądać ulubione programy.

Aranżacja wnętrza

Mężczyzna do niewielkiej przestrzeni wstawił łóżko, dywanik, stolik, piłki i obrazki. Przygotował też miejsce na ścianie na tablet. Od teraz kot, leżąc na łóżku może swobodnie oglądać ulubione programy.

Davis efektem pochwalił się w sieci, a internauci okrzyknęli go bohaterem! "To jest genialne" - pisali w sieci, gratulując pomysłu. Właściciel im odpowiedział:

- Cześć wszystkim - dziekuję za miłe komentarze. Popularność nie uderzyła Wyattowi do głowy, nawet kiedy napisano o nim artykuł - napisał właściciel na Twitterze.

Wkrótce na Twitterze ma pojawić się więcej zdjęć z pokoju kota. Myślicie, że właściciel będzie zmieniał dodatki w zależności od pory roku? Naszym zdaniem miejsce jest ekstra!

Zobacz zdjęcia:

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Kot