Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Świetna okazja w Carrefourze. Tylko do 27 lutego akcesoria i karmy dla zwierząt w wyjątkowo korzystnych cenach
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 26.02.2021 01:00

Świetna okazja w Carrefourze. Tylko do 27 lutego akcesoria i karmy dla zwierząt w wyjątkowo korzystnych cenach

Carrefour
Wikipedia/Henryk Borawski, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27403792

Każdy, kto chociaż raz zajmował się domowym zwierzakiem, powinien doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że z opieką nad czworonożnym, upierzonym czy łuskowatym pupilem wiąże się nie tylko wiele przyjemności, ale też ogrom obowiązków i wydatków. Poza spacerami, wspólnymi zabawami i pieszczotami każdy właściciel musi uwzględnić szereg czynników, aby zapewnić swojemu podopiecznemu optymalne warunki bytowania. 

Rozpieść swojego zwierzaka, w Carrefourze czekają na Ciebie super gadżety

Zwierzaki potrafią naprawdę dużo jeść, a ich dieta powinna być urozmaicona i dopasowana do indywidualnych potrzeb, dlatego sam zakup karmy może nas sporo kosztować. Do tego dochodzi mnóstwo akcesoriów, takich jak posłanie, kuweta, akwarium, klatka, zabawki, kosmetyki pielęgnacyjne i wiele innych. Wszystkie te produkty muszą być dopasowane do wieku, wielkości, rasy, ale i stanu zdrowia oraz innych indywidualnych predyspozycji zwierzęcia. Nic więc dziwnego, że chcemy zadbać o pupila najlepiej, jak to tylko możliwe, jednocześnie nie przepłacając.

Przeliczając wydatki na utrzymanie naszego milusińskiego, może się okazać, że każdego miesiąca przeznaczamy na niego małą fortunę. Koszty rosną oczywiście wraz z pojawieniem się nowych pupili pod wspólnym dachem, czy starzeniem się naszego przyjaciela. Istnieje jednak prosty sposób na zminimalizowanie kosztów opieki nad zwierzakiem, dzięki regularnemu przeglądaniu ofert w gazetkach promocyjnych.

Sklepy cały czas prześcigają się we wprowadzaniu coraz to ciekawszych produktów przeznaczonych dla zwierząt, jednak zdecydowanie najlepiej pobiec na zakupy tam, gdzie będziemy mieć pewność, że jest najtaniej, a asortyment jest różnorodny. Właśnie teraz masz świetną okazję na zaopatrzenie się we wszystkich niezbędne produkty w sklepach Carrefour. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Tylko do jutra niezwykła oferta w Carrefourze

Tylko do 27 lutego (lub do wyczerpania zapasów) w Carrefourze trwać będzie niezwykle atrakcyjna oferta skierowana do wszystkich właścicieli zwierzaków. To idealna okazja, aby sprawić ukochanemu pupilowi drobny prezent, ale też przygotować wyprawkę dla małych zwierzaków, czy wymienić już zużyte i brakujące akcesoria na nowe.

W sklepach należących do francuskiej spółki znajdziemy rozstawione kosze, a w ich wnętrzu wiele przedmiotów, które sprawią prawdziwą radość Twojemu podopiecznemu. Pewnie zastanawiasz się, jakie skarby można w nich upolować? Między innymi posłanie za niecałe 20 zł czy szelki bezuciskowe za 16 zł. Oprócz tego drapaki, podkłady, specjalne majtki dla zwierzaków nietrzymających moczu, przybory do wyczesywania sierści, woreczki do zbierania nieczystości, obroże owadobójcze dla psów, a nawet karma bezglutenowa dla kotów! Każdy znajdzie coś dla swojego milusińskiego. 

Szczegóły znajdziesz poniżej oraz na stronie ding.pl. Pamiętaj, aby nie czekać do ostatniej chwili, bo ktoś może Cię ubiec w zakupie! 

Zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt: