Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Była przekonana, że kupuje wymarzonego psa. Została oszukana
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 24.02.2024 13:44

Była przekonana, że kupuje wymarzonego psa. Została oszukana

Szczenięta shih tzu
pixabay/vlaaitje

Miłośniczka zwierząt postanowiła spełnić swoje marzenie o posiadaniu czworonożnego przyjaciela. Kupiła więc upragnionego szczeniaczka rasy shih tzu. To, co z niego wyrosło, przeraża wszystkich mijających ją na spacerach ludzi. To miał być milutki, słodki piesek. Niestety, kobieta padła ofiarą oszustów. 

Piesek do towarzystwa. Wiele osób pragnie je mieć

Rasa shih tzu stała się przez ostatnie lata bardzo popularna. Pieski te zostały wyhodowane do towarzystwa. Osiągają niewielkie rozmiary i mają niezwykle bujną okrywę włosową, która wymaga regularnej pielęgnacji. Psy tej rasy są bardzo zrównoważone, przyjazne i ufne. Uwielbiają towarzystwo ludzi, choć bywają nieco uparte i niezależne. Są długowieczne i dość odporne na choroby. Mogą żyć nawet 20 lat. 

Po zachęcającym opisie rasy wielu ludzi zapragnęło mieć takiego pieska do towarzystwa. Bohaterka naszej opowieści również się do nich zaliczała. Kupiła z hodowli upragnionego szczeniaczka. Była przekonana, że udało jej się nabyć za promocyjną cenę 1000 złotych małego shih tzu. Niestety padła ofiarą pseudohodowli. 

Z worków ze śmieciami dochodził cichutki pisk. Znalezisko wszystkich poruszyło 19-latek ukradł konia. Trudno sobie wyobrazić, gdzie chciał go wprowadzić

Kobieta została oszukana. Z jej psa wyrosło coś dziwnego

Od samego początku jej psiak nie wyglądał jak zwykły szczeniak shih tzu. Brakowało mu kręconej sierści na pyszczku i miał za bardzo wysunięty nosek. Kobieta nie myślała jednak o tym zbyt wiele. Wzięła szczeniaka do domu, spełniając swoje marzenie. Wierzyła, że wraz z wiekiem jego futro i nos będą takie, jak być powinny. W miarę upływu czasu stało się jasne, że kobieta została oszukana. 

Postanowiła podzielić się swoją historią, zamieszczając filmik w mediach społecznościowych. Okazało się, że jej ukochany czworonóg był krzyżówką pieska shih tzu z pit bullem. Widać to wyrazie po jego uzębieniu u muskularnej sylwetce. Na całe szczęście jego właścicielka kocha go nadal tak samo, mimo iż nie jest wymarzonym psem czystej rasy.

Nagranie ma miliony odsłon. Internauci podzieleni

Konto psiaka na TikToku jest pełne ujęć zwierzaka, który wywołuje chaos, gdziekolwiek się pojawi. Klip opublikowany na koncie stał się hitem. Ma ponad 7 milionów wyświetleń i 350 tysięcy polubień. 

Internauci nie szczędzili czasu, a pod zamieszczonym filmem błyskawicznie pojawiła się fala komentarzy. Są wśród nich tacy, którzy twierdzą, że psu wyrządzono ogromną krzywdę. Wielu jednak tak jak właścicielka podchodzi z radością i dystansem do wizerunku psa. 

Masz gargulca, myślę, że to o wiele fajniej niż mieć czystej rasy shih tzu. On jest niepowtarzalny - napisał jeden z komentujących.

Kobieta przyznała internautom racje. Jej pies jest niepowtarzalny i wyjątkowy i chociaż popełniła pomyłkę, nie zamieniłaby go na żadnego innego. 

Zrzut ekranu 2024-02-23 o 15.49.48.jpg
dziwna krzyżówka, źródło: tiktok/justahappyboy

 

Źródło: tiktok/justahappyboy