bulterier na huśtawce
Źródło: instagram.com/tubasmash

Bulterier najbardziej pod słońcem lubi zabawę na huśtawce. Bawi się jak małe dziecko, uśmiech gwarantowany

25 Stycznia 2021

Bulterier o uroczym imieniu Tuba ma jedną ulubioną zabawkę. Nie jest to jednak piłka, czy pluszak, a przeznaczona raczej do użytku dzieci huśtawka. Jednak suczka po prostu ją uwielbia i spędza długie godziny na doskonaleniu techniki, która pozwala na najlepszą zabawę!

Psiaki potrafią znaleźć sobie rozrywkę w naprawdę nietypowych miejscach i przedmiotach. Ten bulterier wybrał akurat dość zwyczajną opcję - huśtawkę w ogródku. W jego zabawie nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie sposób, w jaki korzysta z huśtawki. Uśmiech sam maluje się na twarzy!

Bulterier huśta się na huśtawce

Urocza suczka o imieniu Tuba mieszka z siostrą, Tuną i swoją rodziną w Teksasie. Bulteriery mają mnóstwo miejsca do zabawy, jednak Tuba najbardziej lubi jedno z nich.

Jest nim wisząca na gałęzi podwórkowego drzewa huśtawka. I choć przeznaczona jest nie dla psów, a dla ludzi, Tuba nie widzi w tym żadnego problemu.

Suczka nie jest zainteresowana "poprawną" techniką używania zabawki, ponieważ już odnalazła swoją własną - i bawi się w ten sposób świetnie! Tuba uwielbia wisieć na huśtawce i po prostu kręcić się w kółko, zupełnie jak małe dziecko.

Nie jest zainteresowana bujaniem się w przód i w tył, a na swojej zabawie potrafi spędzać długie godziny. Choć właściciele widzieli ją już podczas zabawy setki razy, to i tak nadal bawi ich ten widok, który często uwieczniają i dzielą się nim w sieci.

Znęcała się nad psem i wyrzuciła go z 10. piętra. Na wszystko patrzyły jej dzieciZnęcała się nad psem i wyrzuciła go z 10. piętra. Na wszystko patrzyły jej dzieciCzytaj dalej

Urocza zabawa bulteriera

Suczkę i huśtawkę połączyła prawdziwa miłość, czego dowodzą nagrania przedstawiające Tubę w rozmaitych sytuacjach angażujących huśtawkę. Raz widzimy ją na przykład podczas wizyty gościa, dziadka.

Jej siostra Tuna jest podekscytowana obecnością mężczyzny i biegnie do niego po uściski, natomiast Tuba próbuje zwrócić na siebie uwagę w inny sposób - kręcąc piruety na huśtawce!

Na innym nagraniu widać, jak któryś z członków rodziny śmiał usiąść na ulubionej zabawce suczki. Możecie sobie wyobrazić reakcję bulteriera - a jeśli nie możecie, poniżej znajdziecie wideo.

Trudno powiedzieć, czemu akurat zwykła huśtawka tak przemówiła do suczki, widać jednak, że to naprawdę jej ulubiona forma zabawy. Uśmiech sam pojawia się na twarzy na widok radości bulteriera z huśtania się!

Zobacz nagrania:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: thedodo.com

Następny artykuł