Biedronka sklepy
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Biedronka rozdaje karmy dla zwierząt za pół darmo. Niezwykła promocja na dzień kota

17 Lutego 2021

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną promocję. Sklep będzie rozdawał za pół darmo karmy dla zwierząt oraz żwirki do kuwety. Co przygotowały markety dla naszych milusińskich? Okazuje się, że jest w czym wybierać, a każdy będzie zadowolony.

Biedronka przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich właścicieli mruczących zwierząt. Z okazji Światowego Dnia Kota, który obchodzimy dziś, sieć marketów będzie rozdawała za śmiesznie niskie pieniądze karmy dla zwierząt oraz artykuły do ich codziennej pielęgnacji.

Biedronka z promocją dla kociaków

Z okazji święta wszystkich mruczących i puchatych, sieć marketów Biedronka przygotowała niezwykłą promocję. W obniżonych cenach dostać będzie można smakołyki dla pupili, a przy spełnieniu kilku warunków nawet otrzymać je za darmo. Sprawdzamy szczegóły.

Dziś wszyscy właściciele kotów powinni zainteresować się nie tylko swoimi mruczącymi przyjaciółmi, lecz także pewnym owadem... Mowa oczywiście o biedronce i sieci sklepów sygnowanych tym sympatycznym skrzydlatym stworzeniem. Z okazji przypadającego na dziś święta na półkach znajdziemy wiele atrakcyjnych produktów w obniżonych cenach.

Przy zakupie dwóch opakowań produktów Whiskas, trzeci otrzymamy za darmo. Można dowolnie łączyć smaki i w ramach promocji zakupić, na przykład, zapas karmy suchej oraz saszetek lub puszek mokrej karmy. Rabat udzielany jest na najtańszy produkt, a jeżeli wszystkie kosztują tyle samo, to całkowicie za darmo otrzymujemy jeden z nich.

Kot stanął w obronie małych dzieci. Niestety, za bohaterstwo zapłacił najwyższą cenęKot stanął w obronie małych dzieci. Niestety, za bohaterstwo zapłacił najwyższą cenęCzytaj dalej

Biedronka kusi rabatami

To jednak nie wszystko! Biedronka przygotowała specjalną cenę na mokrą karmę Gouremt Gold. W przypadku, gdy zdecydujemy się na zakup 10 puszek tego kociego przysmaku, za jedną sztukę zapłacimy mniej niż 2 zł, podczas gdy cena regularna to prawie 2,70 za puszkę. Oszczędność więc to aż 23 proc.

W bardzo dobrej cenie znajdziemy dziś także suchą karmę marki Kitty. Za jedyne 7,99 zł możemy nabyć 2-kilogramowe opakowanie, jeżeli zdecydujemy się na zakup dwóch.W ramach promocji smaki można dowolnie łączyć

Sieć sklepów Biedronka nie zapomina także o innych potrzebach kota. Każdy właściciel czworonoga wie, że po smacznym posiłku mruczkowi należy zapewnić komfortową i czystą kuwetę, w której znajdzie się porządny żwirek. W ramach biedronkowej promocji nabyć możemy silikonowy żwirek marki Kitty - w przypadku zakupu dwóch opakowań kosztuje on zaledwie 11,99 zł za opakowanie. Z testów, jakie przeprowadziłem, wynika, że żwirek jest bardzo wydajny - przy dwóch kotach intensywnie korzystających z kuwety, jedno opakowanie o pojemności 3,8 litra wystarcza na około pół miesiąca. Żwirek doskonale absorbuje nieprzyjemne zapachy oraz bardzo szybko wiąże wilgoć.

Co jeszcze przygotowała Biedronka? W promocyjnych cenach znajdziemy karmy marki Purina - saszetki z mokrą kosztują jedynie 2,99 zł za sztukę, a 1,5-kliogramowe opakowanie suchej karmy Purina One to wydatek rzędu 17,99 zł.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł