beagle z panem
Źródło: youtube.com/Mikael Cramer

Malutki beagle uczy się, jak wyć. Najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczycie

3 Lutego 2021

Wideo z udziałem malutkiego beagla sprawia, że nawet największy ponurak się uśmiechnie! Nagrano, jak 8-tygodniowy maluszek leży na piersi swojego pana, który pokazuje mu, jak się wyje. Choć szczeniaczek z początku nie wie, jak odpowiedzieć, po chwili sam próbuje zrobić to samo, co mężczyzna.

Mały beagle o imieniu Moose podbił serca internautów za sprawą jednego, krótkiego filmiku. Wideo opublikowane na YouTube zostało opublikowane kilka lat temu i dziś ma ponad 8 milionów wyświetleń. Właściciele szczeniaczka zdradzili, jak psiak ma się dziś!

Beagle uczy się wyć

Nie da się kłócić ze stwierdzeniem, że szczeniaki są uosobieniem słodyczy. Choć jeszcze nie wiedzą, jak nawigować po otaczającym je świecie, załatwiają się w domu i psocą, to naprawdę trudno odmówić im uroku!

Ten malutki beagle nie jest wyjątkiem. Słodki piesek został nagrany, kiedy miał tylko 8 tygodni i już w tak młodym wieku udało mu się rozkochać w sobie miliony internautów!

Widzimy, jak maluszek leży na piersi swojego pana, tuż obok jego twarzy. Mężczyzna trzyma pieska i pokazuje mu, jak wyje w nadziei, że szczeniak po nim powtórzy.

Z początku maluszek jest bardziej zainteresowany lizaniem opiekuna po twarzy i dłoniach, jednak po chwili zrozumiał, o co chodzi panu. Postanowił więc także spróbować swoich sił w wyciu, a efekt jest przeuroczy!

Już od jutra w Biedronce. Hit dla właścicieli zarówno psów, jak i kotówJuż od jutra w Biedronce. Hit dla właścicieli zarówno psów, jak i kotówCzytaj dalej

Słodki beagle podbił sieć

Szczeniak raz za razem wyje, kilka razy nawet udało mu się zsynchronizować ze swoim panem. Cienki głosik psa i jego zaangażowanie w naukę topi serca! Internauci są kompletnie oczarowani maluchem.

- Przez pierwsze kilka sekund pies po prostu myśli: „Wolę po prostu zjeść twoją twarz, człowieku”.

- Kiedy przez chwilę wyli w synchronizacji. To powód, dla którego życie jest dobre.

- Mam nadzieję, że nie żałuje, że go tego nauczył. Jeśli ten mały psiak jest beagle'em, to teraz musi wyć jak pies gończy!

Na szczęście właściciele pieska postanowili rozwiać wątpliwości o obawy komentujących. Pod nagraniem dodali aktualizację - beagle ma już 6 lat i podobno wyje tylko podczas oglądania tego nagrania!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł