Swiatzwierzat.pl
Szpilka i Cycu

instagram/artur_szpilka

Artur Szpilka zorganizował synowi niezapomniane urodziny. Zdjęcie z psiej imprezy skradło serca internautów

29 Listopada 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Artur Szpilka do tego stopnia kocha swoje zwierzaki, że pieszczotliwie nazywa je swoimi dziećmi. Bokser nie mógłby zapomnieć o tak ważnej dacie, jak urodziny swoich psiaków, dlatego wczorajszego dnia pochwalił się na Instagramie zdjęciami z

Artur Szpilka chętnie chwali się zdjęciami swoich pupili, które regularnie publikuje w Internecie. Nowe ujęcia z życia prywatnego rodziny sportowca pojawiają się nie tylko na jego prywatnym profilu na Instagramie, ale również na osobnym koncie poświęconym wyłącznie czworonożnym "dzieciakom" zatytułowanym Przygody Cyca i Pumby.

Artur Szpilka wyprawił synowi huczne przyjęcie urodzinowe

Bokser wspólnie ze swoją ukochaną partnerką Kamilą Wybrańczyk opiekuje się dwoma psiakami. Pumba i Cycu to dwa psy, których nie trzeba przedstawiać fanom pięściarza. Szpilka darzy swoje pupile prawdziwie rodzicielską miłością, dlatego często prezentuje je podczas transmisji na żywo, gdzie zdarza mu się nazwać je pieszczotliwie swoimi "synami".

Artur Szpilka nie jest miłośnikiem zwierząt wyłącznie na pokaz. Polski sportowiec postanowił uhonorować swoje zwierzaki w ponadczasowy sposób - tatuując je na własnym ciele. Miesiąc temu pochwalił się efektami długich godzin spędzonych w studiu tatuażu. Realistyczne wizerunki ukochanych futrzaków przyozdobiły żebra pięściarza, wywołując podziw wśród jego fanów.

Biorąc pod uwagę ogromną sympatię "Szpili" do czworonożnych stworzeń, nic dziwnego, że pięściarz dokładnie pamiętał, kiedy jego pupile obchodzą urodziny. Dokładnie 7 lat temu na świat przyszedł jeden z "synów" sportowca - miniaturowy bulterier Cycu. Psiak stał się pełnoprawnym członkiem rodziny w 2016 roku, dlatego na przestrzeni lat między nim a właścicielem narodziła się zażyła więź.

Z okazji urodzin pupila pięściarz włożył do jego miski z karmą świeczkę z siódemką i przygotował balon ze wspomnianą cyfrą. Do zdjęcia Cycu pozował w białej opasce przypominającej aureolę.

Mój Syn kończy dziś 7 lat. Jak ten czas szybko zleciał... Z Cycusia zrobił się Cyc. Jedyne, co się nie zmieniło, to lubi pospać jak Mamusia - napisał Artur Szpilka w opisie urodzinowej fotografii. - Przecież to Aniołek chodzący po ziemi - dodał w komentarzu.

Urodzinowe zdjęcie pojawiło się także na zwierzęcym koncie na Instagramie. Właściciel Cyca umieścił żartobliwy opis pod zdjęciem w imieniu swojego czworonoga.

Cześć dziewczynki, dziś kończę 7 lat. Tatuś mówi, że jestem Aniołkiem. Dziwi was to? Pozdrawiam, zawsze ten sam Cyc" - napisał Szpilka.

Internauci zasypali Cyca życzeniami

Instagram boksera aż kipi od życzeń urodzinowych dla słodkiego czworonoga. Fani Szpilki komentują najnowsze zdjęcie na Instagramie, gratulując Cycowi uroku osobistego, ale również życząc wszystkiego najlepszego.

"Żartujesz chyba? 7 lat!? Pamietam jak go pierwszy raz pokazałeś światu! Nie wierze ze minęło 7 lat!!! Chyba ze psich??" - napisał trener Arkadiusz "AroY" Tańcula pod opublikowanym zdjęciem. 

"NajlePSIEJszego", "Ja pierd*** ale ten czas leci...pamietam Cyca jako szczeniaka biegającego po Arlamowie...." "Słodkości przybywa Cycusiowi z każdym rokiem!", "Cycu - dużo spacerów, dobrego żarcia i ogromu miłości od Starych", "Nie ma nic piękniejszego niż widzieć jak dorasta nasz dzieciok. Cyco to już chyba po lampce picollo" - pisali rozczuleni internauci. 

My również dołączamy się do życzeń urodzinowych i ślemy wiele radości i szczęścia dla Cycusia! 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

źródło: sport.onet.pl

Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Gwiazdy i ich zwierzęta

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >