Swiatzwierzat.pl
Alicja Bachleda-Curuś

instagram/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś powitała nowego członka rodziny. Przybył do jej domu z Ukrainy

17 Września 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Alicja Bachleda-Curuś przedstawiła w sieci nowego członka rodziny. Uradowana aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie i zdradziła kilka szczegółów o najmłodszej domowniczce. Tym razem adoptowała psa, który trafił do polskiego schroniska wprost z Ukrainy. 

Nie od dziś wiadomo, że Alicja Bachleda-Curuś nie jest obojętna na cierpienie zwierząt, co udowodniła m.in. w 2019 roku adoptując kundelka o imieniu Luna z schroniska, czy też otwarcie potępiając wykorzystywanie koni ciągnących dorożki na Starym Rynku w Krakowie przy tropikalnych temperaturach. Ostatnio była żona Collina Farella podzieliła się ze swoimi fanami informacją o nowym członku rodziny, który został uratowany z Ukrainy.

Alicja Bachleda-Curuś adoptowała psa z Ukrainy

Chociaż w show-biznesie nie brakuje osób, które wykorzystują wspólne zdjęcia ze zwierzakami jako sposób na ocieplenie swojego wizerunku, polska aktorka prężnie rozwijająca karierę za oceanem po raz kolejny dowiodła, że bynajmniej nie kocha czworonogów na pokaz.

Ostatnio Alicja Bachleda- Curuś pochwaliła się na Instagramie nowym członkiem rodziny. Ku zdziwieniu większości internautów, odtwórczyni Zosi w ekranizacji "Pana Tadeusza" wcale nie chodziło o narodziny drugiego dziecka, ale o psa. Uznała, że adopcja ze schroniska to najlepsze rozwiązanie.

Jolanta Kopiec

Nie żyje Jolanta Kopiec. Jako pierwsza kobieta kierowała zoo w Polsce

CZYTAJ DALEJ

Bachleda-Curuś adoptowała suczkę o imieniu Odessa z krakowskiego schroniska, dając jej nowy dom i mnóstwo miłości.

- Witamy w rodzinie Odi (Odesa). Odi została uratowana z ogarniętej wojną Ukrainy i teraz znalazła u nas dom. Dziękujemy @ktoz_krakow @ktoz_schronisko, nie byłoby to możliwe bez Waszego poświęcenia i wielkiego serca – czytamy na Instagramie.

Nowy pupil w domu Ali Bachledy-Curuś

Mimo, iż adopcja zwierzaka, która ma za sobą traumatyczną historię wojenną, to jedna wielka niewiadoma, gwiazda nie ukrywa, że to dla niej wielkie szczęście. Tym bardziej, że tak samo jak Bachleda-Curuś jej syn, Henry, także uwielbia zwierzęta i w przyszłości chciałby zostać zoologiem. 

Aktorka wraz z synem chętnie angażuje się w akcje na rzecz bezdomnych zwierząt, m.in. biorąc udział w projekcie Liga Psich Marzeń, by zachęcić fanów do świadomej adopcji zwierząt, podkreślając, że schroniska są pełne psów.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

DK IMAGES/Science Photo Library/East News

Kocie rasy o kręconej sierści. Włosy zakończone loczkami upodabniają je do owieczek

Jednokolorowe, łaciate, pręgowane, szylkretowe. Wyróżnia się aż 15 różnych kolorów włosów u kotów. Choć odcienie ich sierści łączą się w niepowtarzalne kompozycje, rzadko wspomina się o mruczkach z nietypową strukturą futra. Oto kocie rasy z kręconą, falistą i kędzierzawą sierścią. Są one dowodem na to, że natura lubi zaskakiwać - i to bardzo!

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Źródło: instagram/alicjabc

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Kamery przyłapały złotego medalistę na nietypowej czynności. Musiał się tłumaczyć

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Tomasz Kammel podzielił się z internautami niezwykłą historią. W centrum wydarzeń jamnik

Czytaj więcej >
youtube/inside edition

Gwiazdy i ich zwierzęta

Reporterka nagrywała materiał o skradzionym psie, kiedy nagle go zauważyła

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >