Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Alicja Bachleda-Curuś powitała nowego członka rodziny. Przybył do jej domu z Ukrainy
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 17.09.2022 10:23

Alicja Bachleda-Curuś powitała nowego członka rodziny. Przybył do jej domu z Ukrainy

Alicja Bachleda-Curuś
instagram/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś przedstawiła w sieci nowego członka rodziny. Uradowana aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie i zdradziła kilka szczegółów o najmłodszej domowniczce. Tym razem adoptowała psa, który trafił do polskiego schroniska wprost z Ukrainy. 

Nie od dziś wiadomo, że Alicja Bachleda-Curuś nie jest obojętna na cierpienie zwierząt, co udowodniła m.in. w 2019 roku adoptując kundelka o imieniu Luna z schroniska, czy też otwarcie potępiając wykorzystywanie koni ciągnących dorożki na Starym Rynku w Krakowie przy tropikalnych temperaturach. Ostatnio była żona Collina Farella podzieliła się ze swoimi fanami informacją o nowym członku rodziny, który został uratowany z Ukrainy.

Alicja Bachleda-Curuś adoptowała psa z Ukrainy

Chociaż w show-biznesie nie brakuje osób, które wykorzystują wspólne zdjęcia ze zwierzakami jako sposób na ocieplenie swojego wizerunku, polska aktorka prężnie rozwijająca karierę za oceanem po raz kolejny dowiodła, że bynajmniej nie kocha czworonogów na pokaz. Ostatnio Alicja Bachleda- Curuś pochwaliła się na Instagramie nowym członkiem rodziny. Ku zdziwieniu większości internautów, odtwórczyni Zosi w ekranizacji "Pana Tadeusza" wcale nie chodziło o narodziny drugiego dziecka, ale o psa. Uznała, że adopcja ze schroniska to najlepsze rozwiązanie.

Bachleda-Curuś adoptowała suczkę o imieniu Odessa z krakowskiego schroniska, dając jej nowy dom i mnóstwo miłości.

- Witamy w rodzinie Odi (Odesa). Odi została uratowana z ogarniętej wojną Ukrainy i teraz znalazła u nas dom. Dziękujemy @ktoz_krakow @ktoz_schronisko, nie byłoby to możliwe bez Waszego poświęcenia i wielkiego serca – czytamy na Instagramie.

Nowy pupil w domu Ali Bachledy-Curuś

Mimo, iż adopcja zwierzaka, która ma za sobą traumatyczną historię wojenną, to jedna wielka niewiadoma, gwiazda nie ukrywa, że to dla niej wielkie szczęście. Tym bardziej, że tak samo jak Bachleda-Curuś jej syn, Henry, także uwielbia zwierzęta i w przyszłości chciałby zostać zoologiem. 

Aktorka wraz z synem chętnie angażuje się w akcje na rzecz bezdomnych zwierząt, m.in. biorąc udział w projekcie Liga Psich Marzeń, by zachęcić fanów do świadomej adopcji zwierząt, podkreślając, że schroniska są pełne psów.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: instagram/alicjabc