AWS
Źródło: instagram/aga_wozniak_starak

Poruszające słowa Agnieszki Woźniak-Starak. W trudnych chwilach wspierały ją zwierzęta

8 Stycznia 2021

Agnieszka Woźniak-Starak w poruszających słowach wypowiedziała się o zwierzętach. Dziennikarka wyznała, że wiele im zawdzięcza. Zwierzęta są dla niej wielkim wsparciem.

W połowie 2018 roku Agnieszka Woźniak-Starak straciła ukochanego męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na Mazurach, po tym jak spadł do wody z motorówki. Mężczyzny nie udało się uratować, jego ciało wyłowiono z wody po kilku dniach. Śmierć producenta filmowego była wielkim ciosem nie tylko dla Agnieszki Woźniak-Starak, ale i dla całego show-biznesu. Piotr miał wielu przyjaciół, był ceniony za swoją pracę. Jego odejście pogrążyło w żałobie gwiazdę stacji TVN, która zniknęła z sieci na kilka miesięcy.

Agnieszka Woźniak-Starak o zwierzętach

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudny okres. Wróciła już do show-biznesu, prowadzi nawet "Dzień Dobry TVN"! Stale można oglądać ją w telewizji, jak i słuchać w różnych audycjach radiowych. Dziennikarkę można znaleźć też na Instagramie, gdzie publikuje mnóstwo zdjęć ze swoimi zwierzakami.

Okazuje się, że psy, którymi opiekuje się gwiazda są dla niej wielkim wsparciem. Woźniak-Starak w ciężkich chwilach może liczyć na czworonogi, które nie pytają o powód zmartwień, a po prostu są.

- Zwierzęta pomogły mi przetrwać miniony rok. Nie wiem, jakbym przeżyła ten rok bez nich. Są strasznie ważne. Tak samo jak ludzie mi ratowali życie, tak samo robiły to zwierzęta - powiedziała w rozmowie z Anną Jurgaś w ramach cyklu Into the leader’s mind.

Bohaterski jamnik uratował 70-latka przed śmiercią. W zamian za ratunek ludzie wymierzyli mu straszny ciosBohaterski jamnik uratował 70-latka przed śmiercią. W zamian za ratunek ludzie wymierzyli mu straszny ciosCzytaj dalej

Ile psów ma Agnieszka Woźniak-Starak?

Dziennikarka jest szczęśliwą posiadaczką, aż 7 psów! Wszystkie zwierzęta świetnie się ze sobą dogadują, choć przy takiej gromadce mogłyby być to problem. Gwiazda stacji TVN spędza z pupilami każdą wolną chwilę. Psy z pewnością były zadowolone, że ich pani była z nimi w Sylwestra. Nawet siedziała z nimi w kojcu, tak aby psy się nie bały.

- Sylwestrowy wieczór A.D. 2020. Czuję, że jutro obudzę się wypoczęta jak nigdy. Szczęśliwego Nowego Roku kochani! - pisała w sylwestra Agnieszka na Instagramie, pokazując z ukochanymi pupilami.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł