Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Adoptowali nowe zwierzątko. Reakcja psa hitem internetu, z całą pewnością nie tego się spodziewali
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 19.05.2023 16:51

Adoptowali nowe zwierzątko. Reakcja psa hitem internetu, z całą pewnością nie tego się spodziewali

pies i królik
youtube/The Dodo

Roman to uroczy pies, którego zaadoptowała kobieta o imieniu Jessica. Jego opiekunka nie ukrywa, że choć jest najlepszym pupilem na świecie i nie zamieniłaby go na żadnego innego, zdecydowanie nie wie co to ostrożność. Jednak jego zachowanie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni, gdy do ich rodziny dołączyło nowe zwierzątko.

Roman to duży pies, któremu nie można odmówić cudownego i potulnego charakteru. Czworonóg rozkochał w sobie opiekunów, jednak po jakimś czasie okazało się, że w ich domu zamieszka jeszcze jeden pupil. Jego reakcja na nowego towarzysza rozkłada na łopatki.

Pies po raz pierwszy zobaczył nowego zwierzaka domowego

Jessica rozważała możliwość adopcji królika, który został odebrany od hodowcy. Obawiała się jednak, że jej pies nieświadomie może zrobić mu krzywdę. W końcu sam niedawno dołączył do jej rodziny i najpewniej nigdy wcześniej nie miał nic wspólnego z małymi kicającymi stworzeniami.

Pomimo obaw zdecydowała jednak, że da szansę Romanowi i królikowi o imieniu Sugar. W końcu nadszedł wielki dzień, w którym ta dwójka miała zobaczyć się po raz pierwszy. Emocje u kobiety sięgały zenitu, jednak miała nadzieję, że ta dwójka znajdzie ze sobą wspólny język, pomimo że należą do zupełnie innych gatunków.

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!

Królik dostaje nową "zabawkę", jest kilkukrotnie większa od niego i szczeka

Oczywiście po raz pierwszy Roman i Sugar zobaczyli się pod nadzorem opiekunki i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Królik był w swojej klatce, a opuszczał ją tylko w momencie, gdy w pobliżu nie było psa. Oboje zareagowali na siebie w zaskakująco spokojny sposób.

Co ważne ich opiekunka nie chciała dopuścić do sytuacji, by nowy podopieczny przestraszył się dużo większego od siebie zwierzaka, ponieważ tego mogłoby nie wytrzymać jego serce. Jednak pewnego dnia sprytny psiak zakradł się do pokoju, w którym przebywał Sugar. To, co wydarzyło się później, jest niewiarygodne. Na szczęście Jessica szybko chwyciła za telefon i nagrała jego reakcję.

Pies oszalał na punkcie królika

Roman zaczął biegać po całym domu z radości, że doczekał się zwierzęcego towarzysza. Obawy ich opiekunki okazały się zupełnie niepotrzebne. Nie potrzebowali wiele czasu, aby stać się najlepszymi przyjaciółmi. Pies uwielbiał kłaść się na podłodze, a biały królik wdrapywał się na niego i przytulał do puszystego futerka.

Choć Roman jest o wiele większy od Sugar, doskonale wie, jak zachowywać się w jej towarzystwie. Nigdy nie zrobił czegoś, czym mógłby wyrządzić jej krzywdę. Co ciekawe, królik nie przepada za tym, gdy dotyka lub przytula go opiekunka, jednak nie ma ni przeciwko kontaktowi z psem. Jakby dwójka podopiecznych była niewystarczająca, Jessica w rozmowie z “The Dodo” poinformowała, że do ich duetu dołączył również kot. Zapewnia, że więź, jaka narodziła się między tą trójką, jest wyjątkowa.

Roman i Sugar.png
Youtube/The Dodo

źródło: youtube/The Dodo; blog.therainforestsite.greatergood.com

Pokazali, co wyszło z lasu pod Białymstokiem. Mało kto zgadnie, co to za zwierzę, "Zgłupiałam"
zając w Parku Narodowym
Na facebookowym profilu Polskich Parków Narodowych udostępniono zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zachodzą w głowę, co znajduje się na fotografii. Pod nią zamieszczono jedynie humorystyczny podpis “misiaczek”. Jesteś w stanie określić, co wyszło z puszczy?Natura potrafi zaskakiwać - to stwierdzenie nie podlega dyskusji. Chociaż szacuje się, że do dziś opisano około 2 mln zwierząt i roślin na Ziemi, to mało kto jest w stanie określić, czym jest tajemnicze stworzenie, które udało się uchwycić na zdjęciu z Puszczy Knyszyńskiej. Spróbuj określić, czym jest enigmatycznie wyglądający “misiaczek”.
Czytaj dalej
Tego już za wiele. Słynna kocia kawiarnia nie chce gościć małych dzieci, rodzice posunęli się za daleko
Dziecko dotyka kota
Kocie kawiarnie cieszą się wciąż dużą popularnością wśród odwiedzających, a zwłaszcza dzieci w wieku szkolnym. “Biały Kot” z Gdyni wprowadził ważną zmianę, przez którą nie wszystkie maluchy będą mogły skorzystać z jej usług. Powód? Chodzi o bezpieczeństwo kocich rezydentów. Pracownicy chcą zadbać o to, by zwierzęta czuły się swobodnie i dobrze w lokalu. Kocia kawiarnia “Biały Kot” nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony odwiedzających. Mruczki towarzyszą w niej wszystkim chętnym, którzy rozsiądą się przy jednym ze stolików z ciastem czy kawą. Jednak teraz regulamin uległ zmianie i o tym, czy będzie można skorzystać z jej usług, zadecyduje wiek.
Czytaj dalej