Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > 3-tygodniowy słonik zerwał spódnicę modelce. Nagranie podbija Internet
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 27.06.2022 12:42

3-tygodniowy słonik zerwał spódnicę modelce. Nagranie podbija Internet

słoń
tiktok/Megan Milan

Nie jest tajemnicą, że małe słonie mają duże zapotrzebowanie na miłość. Przekonała się o tym amerykańska modelka Megan Milan. Podczas sesji zdjęciowej kobietę zaczepiał 3-tygodniowy "maluch", który w pewnym momencie zerwał z niej spódnicę. Kamera nagrała jego swawolną zabawę. Przejażdżki na słoniach są jedną z głównych atrakcji Tajlandii. Dla turystów jest to niezapomniana rozrywka, zaś, jak to często bywa, zwierzęta bardzo często cierpią z tego powodu. Są jednak wolne od okrucieństwa rezerwaty, zwłaszcza w okolicach miejscowości Chiang Mai, gdzie o słonie się dba, a płacisz za to żeby na nich nie jeździć.

Modelka spodobała się 3-tygodniowemu słonikowi

Jedną z gościń tajskiego sanktuarium dla słoni Chia Lai Orchid była amerykańska modelka Megan Milan. 27-letnia influencerka podzieliła się krótkim nagraniem z wizyty w rezerwacie na swoim profilach na Tiktoku i Instagramie. Na opublikowanym klipie widzimy, że kobieta chciała zapozować do pamiątkowego zdjęcia z niewielkim stadem słoni. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli. Królowa mediów społecznościowych została błyskawicznie zdetronizowana przez niesfornego słonika.

Filmik pokazuje, jak mające zaledwie 3-tygodnie zwierzę wyrywa się przed szereg i wyraźnie chce się pobawić z modelką. W pewnym momencie przydeptuje jej długą spódnicę, przewracając ją na ziemię i sam się na niej kładzie.

Na nagraniu Megan, która nie była zaniepokojona całą sytuacją, śmieje się, gdy słoniątko podchodzi do niej i żartobliwie szarpie jej spódnicę. Kobieta stara się zakryć odsłonięte partie ciała, choć jednocześnie nie może uwolnić się od rozkosznego adoratora.

Tymczasem dorosłe słonie w spokoju obserwowały psoty małego stworzenia, aż w końcu starsza siostra słonika podbiegła, by odciągnąć go od kobiety.

@megan.milan Reply to @vanessa_lebogang big sister said “get up off that girl” lol #travel #elephants ♬ original sound - megan.milan

Internauci zaniepokojeni reakcją zwierzęcia

Wideo w błyskawicznym tempie obiegło najróżniejsze media społecznościowe, zdobywając miliony odsłon. Choć zdecydowana większość widzów była rozbawiona zachowaniem słoniątka, część wyraziła swoje obawy zachowaniem młodego zwierzaka. Na pytania, czy słoń był agresywny, Megan broniła zwierzęcia, mówiąc:

- On ma dopiero 3 tygodnie! Słonie nie chodzą dookoła, raniąc ludzi. Są jednymi z niewielu zwierząt, które zostały obdarzone empatią.

Warto dodać, że młody słoń zaraz po narodzeniu waży już ok. 110 kg! Kto jednak byłby w stanie oprzeć się tak słodkiemu ciężarowi?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: Tiktok