Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Zatrzasnął się w aucie, zdemolował wnętrze i zjadł przekąski. To wcale nie sprawka człowieka
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 22.11.2023 15:48

Zatrzasnął się w aucie, zdemolował wnętrze i zjadł przekąski. To wcale nie sprawka człowieka

Wkradł się do samochodu i zatrzasnął się w środku
Wkradł się do samochodu i zatrzasnął się w środku, źródło: twitter/CPW NE Region

Pracownicy parku narodowego w social mediach pokazali, czym skutkuje niezamykanie samochodu pozostawionego na parkingu. To ostrzeżenie dla wszystkich chcących podziwiać piękno przyrody. Choć uszkodzenia wewnątrz auta są poważne, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Nie zamknął drzwi w aucie. Skutki opłakane

Turyści wybierający się na wędrówki po parku narodowym często przygotowują sobie przekąski, bowiem nic nie wzmaga apetytu tak jak kilometry pokonane na świeżym powietrzu. Ta grupa, część smakołyków zostawiła w samochodzie, aby posilić się po spacerze w pięknych okolicznościach przyrody.

Traf chciał, że kierowca zapomniał zamknąć drzwi auta. Okazało się, że była to świetna okazja dla włamywacza, którego zwabił zapach z samochodu. Intruz wtargnął do środka i stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć - zatrzasnęły się za nim drzwi, co skutecznie uniemożliwiło mu ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Zaczyna się od gorączki, potem kaszel szarpie płuca. Psy zapadają na tajemniczą chorobę

Intruz doszczętnie zdemolował wnętrze auta

Zdjęcia i nagranie udostępnili pracownicy Parku Narodowego w Kolorado. Do pozostawionego otwartego auta wcale nie włamał się człowiek, a niedźwiedź. Zwierzę wyczuło, że w środku znajduje się coś do jedzenia i weszło do środka. Niestety, gdy zamknęły się za nim drzwi, nie było w stanie samodzielnie ich otworzyć.

Gdy niedźwiedź zorientował się, że jest w potrzasku, próbując się wydostać, jego ostre pazury doszczętnie zniszczyły siedzenie, tapicerkę oraz inne elementy auta. Jakby tego było mało, zjadł wszystkie zapasy pożywienie, jakie znajdowały się w pojeździe.

Niedźwiedź wpakował się w tarapaty

Krzątającego się w aucie niedźwiedzia zauważył jeden z pracowników parku. Ze spokojem podszedł do pojazdu, otworzył drzwi, a zwierzę uciekło, nie oglądając się za siebie. W sieci pojawiły się zdjęcia i nagranie z miejsca zdarzenia. To przestroga dla wszystkich turystów, czym może skończyć się pozostawienie otwartych drzwi w samochodzie.

Na szczęście podczas całego zajścia nie ucierpiał ani żaden człowiek, ani niedźwiedź. Jednakże pokazuje to, jak mogą zachować się głodne dzikie zwierzęta, które w swoim otoczeniu poczują jedzenie.

źródło: rmf24.pl; twitter/CPW NE Region