Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zagadka na spostrzegawczość: Jakie zwierzątko ukryło się wśród żółwi?
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 01.04.2022 18:08

Zagadka na spostrzegawczość: Jakie zwierzątko ukryło się wśród żółwi?

Zagadka
Gergely Dudás - Dudolf

W Internecie krąży obrazek przedstawiający urocze zwierzaki. Pośród stada żółwi schowało się inne stworzenie. Czy uda Ci się je odnaleźć w mniej niż 30 sekund? Nad zagadką zastanawiają się tysiące internautów i nie każdy jest w stanie je znaleźć. Wreszcie nadeszła długo wyczekiwana astronomiczna wiosna, a pogoda za oknem nadal nie dopisuje? Zamiast złościć się na rzeczy, na które nie mamy wpływu, przygotowaliśmy dla Ciebie doskonałą rozrywkę w wiosennym klimacie. Internetowe testy na spostrzegawczość to świetny sposób na zabicie wolnego czasu oraz pobudzenie szarych komórek.

Jakie zwierzątko ukryło się wśród żółwi

Gergely Dudas, znany też jako Dudolf, to węgierski rysownik, którego nie trzeba przedstawiać fanom testów na spostrzegawczość. Ilustrator opracował już setki łamigłówek, które zapewniły mu światową rozpoznawalność oraz grono oddanych fanów.  Tym razem prawdziwy mistrz zagadek przygotował grafikę z myślą o wiosennej aurze, która wystawi na próbę twoją percepcję, koncentrację i cierpliwość. Ilustracja tradycyjnie przedstawia trudny do znalezienia element. Wydaje ci się, że masz sokoli wzrok? Może warto to sprawdzić? Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi poniżej i spróbuj znaleźć intruza chowającego się wśród żółwi i kępek soczysto zielonej trawy.

Uwaga! Pod obrazkiem podajemy odpowiedź Jeśli nie chcesz zepsuć sobie zabawy, nie przewijaj dalej, dopóki samodzielnie nie skończysz zadania. Powodzenia!

Jeśli wciąż potrzebujesz czasu, mamy dla Ciebie małą podpowiedź: poszukiwanym stworzeniem jest wąż. Mamy nadzieję, że teraz uda Ci się go wypatrzyć!

Rozwiązanie zagadki

Jeśli nie znalazłeś węża wśród żółwi, nic się nie stało. Poniżej prezentujemy rozwiązanie zagadki. Zielony wąż znajduje się u dołu rysunku, po jego lewej stronie. 

undefined

Czy udało Ci się rozwiązać powyższą zagadkę? Jeśli tak - pochwal się swoim czasem w komentarzach!

Źródło: ofeminin.pl

Źródło: Gergely Dudás - Dudolf