Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Zagadka na spostrzegawczość: Czy potrafisz znaleźć psa ukrytego na zdjęciu?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 09.05.2022 12:37

Zagadka na spostrzegawczość: Czy potrafisz znaleźć psa ukrytego na zdjęciu?

Pies kryjący się na zdjęciu
fot. /twitter.com/muddypaw_co

Internauci uwielbiają zagadki na spostrzegawczość. Obrazki, które skrywają tajemnice to wyśmienita zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Na tym zdjęciu chowa się mały piesek. Czy potraficie go namierzyć?

Odnalezienie zwierzęcia skrywającego się na zdjęciu niewątpliwie może trochę zająć. Piesek znalazł sobie bardzo dobrą kryjówkę. Jednak sprawne oko powinno go odszukać.

Czy potrafisz znaleźć psa?

Zdjęcie psa siedzącego w parku przez przypadek stało się zagadką optyczną. Fotografia podbiła internet i zaczęła być szeroko udostępniania w sieci. Mało kto potrafi znaleźć zwierzaka, który ukrył się na zdjęciu. Nawet najbardziej spostrzegawcze osoby głowią się nad rozwiązaniem zagadki.

Trzeba przyznać, że czworonóg ma bardzo dobre umiejętności kamuflażu. Tak wtopił się w swoje otoczenie, że internauci zaczęli wyrywać sobie włosy z głowy. Podpowiadamy, że zwierzak skrył się po prawej stronie fotografii.

Gdzie kryje się pies?

Czy udało wam już się namierzyć pieska? Jeśli nie, polecamy powiększyć zdjęcia i przeanalizowanie każdy szczegół. Jeśli się skupimy, dostrzeżemy, że zwierzak patrzy się prosto w aparat. Pod zdjęciem znajdziecie rozwiązanie zagadki!

Czas poznać odpowiedź! Piesek kryje się tuż za ławką. Jego pyszczek idealnie wpasował się w podłokietnik. Osobie, która robiła zdjęcie, udało się złapać idealny moment. Pies na fotografii wydaje się świadomie chować przed aparatem.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Pies