Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Weszła do łazienki i zobaczyła, co robi jej kot. Natychmiast chwyciła za telefon
Karina Sulich
Karina Sulich 25.01.2020 09:25

Weszła do łazienki i zobaczyła, co robi jej kot. Natychmiast chwyciła za telefon

kot
fot. pexels.com @pixabay

Zachowanie naszych czworonożnych przyjaciół nie raz potrafi wzbudzić w nas skrajne emocje. Właścicielka pewnego kota postanowiła nagrać jego wyczyny. Ciekawe jak jej mruczek nauczył się robić takie sztuczki.

Zachowanie naszych czworonożnych przyjaciół nie raz potrafi wzbudzić w nas skrajne emocje. Właścicielka pewnego kota postanowiła nagrać jego wyczyny. Ciekawe jak jej mruczek nauczył się robić takie sztuczki.

Zwierzęta potrafią być naprawdę rozczulające i niezwykle śmieszne. Nic dziwnego, że to filmiki z ich udziałem najbardziej podbijają internet! Zachowanie psa czy kota, potrafi wprowadzić nas w prawdziwe osłupienie i wywołać salwy śmiechu. Pani tego kota postanowiła podzielić się jego wyjątkowymi umiejętnościami na swoim Twitterze. Mruczek zachowuje się zupełnie jak człowiek.

Śmieszne zachowanie kotów

Od lat pomiędzy ludźmi trwa zacięta walka. Kto jest lepszy? Kot czy pies? Choć łatka najlepszego przyjaciela człowieka, została przypięta już dawno, to zachowania kotów doprowadzają nas do łez. Te puszyste czworonogi, które podążają własnymi ścieżkami, potrafią być niezwykle śmieszne.

Ich skoki do torebek, niezdarne próby polowań i ucieczki przed niebezpiecznym ogórkiem, to zachowania, które pokochali internauci. Ale! Koty potrafią być też niezwykle sprytne i przebiegłe. Czego nauczył się zwierzak tej kobiety?

Kot naśladuje ludzi

Ten kot naśladuje ludzi! Kiedy Izzie Willis otworzyła drzwi od łazienki, jej oczom ukazał się niecodzienny widok. Właścicielka Ramena — bo tak na imie ma niezwykły sierściuch — przyłapała go na… korzystaniu z toalety! Jak i kiedy Ramen posiadł tę umiejętność? Kobieta nie ma pojęcia.

Izzie twierdzi, że nigdy nie uczyła tego swojego kota, a jej uroczy czworonóg najwyraźniej musiał podpatrzeć to zachowanie u swojej pani. Ponieważ nikt nie chciał w to uwierzyć, Izzie postanowiła zaczaić się na Ramena i uwiecznić wszystko na swoim telefonie. Koniecznie musisz to zobaczyć! A jeżeli również jesteś kociarą, sprawdź, czy twój podopieczny również zna takie sztuczki.

ZOBACZ FILM:

Caught another vid from of my cat peeing in the toilet I honestly do not know how he taught himself to do this pic.twitter.com/cKgl05i56j

— whiz (@izziewillis) January 10, 2020

Zachowanie Ramena wprawiło jego właścicielkę w ogromne dziwienie. Kobieta stwierdziła, że musi to uwiecznić i opublikować na swoim Twitterze. Wtedy okazało się, że nie tylko jej kot opanował tę umiejętność.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec stracił ukochanego kota. Los sprawił mu najlepszą niespodziankę pod słońcem
  2. Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali
  3. Usłyszał szczekanie psa. Po chwili wybiegł na dwór i zaczął wszystko nagrywać
  4. Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Powiązane