Swiatzwierzat.pl
Owczarek niemiecki

youtube/ABC7

Zabrał owczarka na zakupy. Nagle pies nie wytrzymał napięcia, nagranie stało się hitem w sieci

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Owczarek niemiecki wywinął właścicielowi niezły numer. Podczas wizyty w sklepie suczka imieniem Mila grzecznie spacerowała alejkami, kiedy nagle dostrzegła kosz pełen piszczących zabawek dla zwierząt. Właściciel postanowił nagrać jej zabawną reakcję i opublikować nagranie w sieci. Krótki klip z udziałem czworonożnej poszukiwaczki skarbów rozłożył na łopatki internautów z całego świata.

Chociaż w Polsce większość sklepów wciąż wywiesza na drzwiach tabliczki z zakazem wprowadzania futrzastych podopiecznych, w niektórych supermarketach w Stanach Zjednoczonych psiaki są mile widzianymi gośćmi. Oczywiście pod warunkiem, że potrafią się grzecznie zachowywać.

Owczarek ma fioła na punkcie zabawek

Roczna suczka rasy owczarek niemiecki znajduje się na liście zwierzaków, które mogą liczyć na specjalne traktowanie ze strony pracowników sklepu Menarda. Psinka zazwyczaj nie sprawia problemów, dlatego personel nie ma zastrzeżeń, gdy wędruje swobodnie między alejkami.

Wytresowany pupil doskonale wie, gdzie znajdują się produkty warte szczególnej uwagi i z niecierpliwością ciągnie swojego opiekuna w stronę ulubionej alejki. Chodzi oczywiście o sekcję z zabawkami i gryzakami przeznaczonymi dla psów.

Podczas jednej z ostatnich wizyt w supermarkecie młody zwierzak nie był w stanie przejść obojętnie obok kosza ze skarbami dla czworonogów. Dawno nie widział tak wspaniałej atrakcji, więc nic dziwnego, że na sam widok aż cały drżał z podniecenia!

- Dotąd była w tym sklepie kilka razy i przy każdej wizycie mogła wybrać sobie zabawkę. Przejście przez alejkę z zabawkami to jeden z ostatnich przystanków w sklepie, więc przez całą wizytę niecierpliwie ciągnęła za smycz w stronę tej części sklepu - tłumaczył właściciel uroczej suczki, Shannon Emery.

niemowle i goryl

Poszła do zoo z niemowlęciem i nagle pokazała je gorylowi. Nagranie jest hitem w sieci

CZYTAJ DALEJ

Hop do kosza!

Emery nie miał serca odmawiać swojej podopiecznej nowego okazu w kolekcji gryzaków i przytulanek. Wydał psu komendę, a Mila bez zawahania zrobiła to, co zawsze - zanurkowała w kontenerze!

Widząc, jak bardzo ucieszyła się ze swojej nowego zdobyczy w postaci żółtej piłeczki, nie sposób jest się na nią złościć. Na jej miejscu chyba żaden psiak nie oparłby się tak wielkiej pokusie.

Tak, jak przypuszczano, klip dokumentujący uroczy wybryk owczarka niemieckiego zebrał mnóstwo reakcji i udostępnień. Wielu internautów porównywało się do Mili, żartując, że zachowuje się w podobny sposób, gdy na horyzoncie zobaczy przeceniony produkt.

Całe szczęście nikomu z pracowników oraz gości sklepu nie przeszkadzało to społeczne faux pas w wykonaniu psa. Pojemnik na zabawki wygląda zresztą jakby był specjalnie zaprojektowany, by zwierzaki mogły samodzielnie wybrać sobie prezenty. Dajcie nam znać, czy chcielibyście, by w Polsce pojawiły się podobne udogodnienia!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >