Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wszyscy bali się, że nikt nie będzie chciał adoptować kota przez jego wygląd. Bardzo się mylili
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 05.02.2020 17:35

Wszyscy bali się, że nikt nie będzie chciał adoptować kota przez jego wygląd. Bardzo się mylili

fot. instagram.com/carrogardell

Wygląd to jak się okazuje jedna z najważniejszych cech naszych pupili. Lubimy gdy mają piękne futerka i miłe pyszczki. W przypadku tego kota, jego uroda wymyka się z kanonów piękna. Bano się, że kotek nie znajdzie domu. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie, bo skradł serca wielu osobom.

Kotek o wyjątkowym pyszczku został zaadoptowany i pokochany od pierwszego wejrzenia przez swoją właścicielkę. Gdy go zobaczyła, nie mogła nie ulec jego urokowi. Na szczęście jego wygląd koniec końców okazał się atutem.

Wygląd kotka skrada serca

Belarus, bo tak wabi się kicia, ma zeza. Jest to jego wada wrodzona. Gdy trafił do schroniska, pracownicy placówki bardzo martwili się o jego losy. Z ich doświadczenia wynikało, że domy najczęściej znajdują najładniejsze, najzdrowsze i oczywiście najsłodsze z podopiecznych. Zwierzęta z wrodzonymi wadami, albo szarą, szorstką sierścią czasami zostają w schronisku całe życie.

Nasz kot od początku przebywania w schronisku był przesympatycznym stworzeniem łaknącym towarzystwa i uwagi człowieka. Od razu dawał się polubić, a jego zez tylko dodawał mu uroku. Gdy pewna kobieta go zobaczyła, nie mogła oderwać od niego wzroku, zdecydowała się zaadoptować kotka.

Zez dał mu popularność

Nowa właścicielka opowiada, że poza zezem kotek jest zupełnie sprawnym i zdrowym zwierzakiem. Uwielbia zabawy, ganianie piłki, ciągle psoci, a jedną z jego najulubieńszych rozrywek jest przytulanie.

Belarus ma swoje konto na Instagramie, a na nim ponad 250 tysięcy obserwujących. Nic dziwnego, że niezwykłej urody kot ma tyle fanów, oglądając jego profil, można się naprawdę rozczulić i uśmiechnąć. Właścicielka kotka wykorzystuje zainteresowanie swoim pupilem do różnych akcji charytatywnych na rzecz zwierząt, które promuje uroczy kot. Według niej wystarczy jedno spojrzenie na zdjęcie Belarusa i natychmiast internetowa zbiórka pieniędzy dla zwierzaków nabiera tempa. Jak widać, nietypowe zwierzęta mają ogromną moc, gdy będziecie wybierać pupila ze schroniska, nie omijajcie także tych nie najładniejszych. Może się okazać, że taki zwierzak podaruje wam wiele uśmiechu i popularność!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wygląd

Kotek osiąga coraz większą popularność na Instagramie. Zez stał się jego największym atutem.

wygląd

Czy można spojrzeć na tego kota i się nie uśmiechnąć?

wygląd

Kotek jest całkowicie zdrowy, a wada wzroku nie przeszkadza mu w psoceniu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bichon frise, to kochane psiaki z cudownym charakterem
  2. Jakich ludzi nienawidzą koty? Sprawdź, czy to dotyczy ciebie!
  3. Dlaczego kot na mnie poluje? Niezwykłe powody, które zadziwiają
  4. Prawdziwy pies jednorożec. Szczeniak urodził się z ogonem na czole, wygląda przecudnie

Źródło: koty.pl