Swiatzwierzat.pl
yt/Sidewalk Specials

YouTube/ Sidewalk Specials

Właściciel próbował pozbawić psa życia. Później z tą samą prośbą zwrócił się do aktywistów

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Co zrobić z psem, którym nie możemy się opiekować? Nigdy, ale przenigdy nie można zabijać zwierzęcia, ani go porzucać. Niestety, wciąż wiele osób "zapomina", jak zachować się w tej sytuacji. Dochodzi do strasznych czynów, często mrożących krew w żyłach.

Pewna osoba postanowiła zabić swojego psa, ponieważ nie chciała dłużej się nim zajmować. Kiedy jej się nie udało, zwróciła się do aktywistów z prośbą o pomoc w dokończeniu zbrodni.

Odmowa zabicia zwierzęcia

Właściciel zwrócił się z nietypową prośbą do organizacji Sidewalk. Kiedy pracownicy usłyszeli, co mają zrobić nie tylko się nie zgodzili, ale i odebrali czworonoga! Wiedzieli, że jeśli nie zajmą się psem, ten prędzej czy później zginie. Skro opiekun był już na tyle zdesperowany, aby prosić o pomoc w zabiciu psa osoby walczące o ich prawa, prawdopodobnie nastąpiłoby to lada moment.

Zaniedbany i wychudzony pies trafił w ręce specjalistów. Był przerażony, z pewnością myślał, że i tu spotka go z ręki człowieka kara. Tak oczywiście się nie stało, a zwierzak został otoczony opieką.

hazar

Hazar, pies należący do byłego senatora PiS zmienił się o 180 stopni. Niezwykła metamorfoza

CZYTAJ DALEJ

Nowe życie

Pies, którego imienia nie poznaliśmy zaufał nowym osobom. W końcu Ci nie chcieli go zabić, a otoczyli troską i miłością. Zwierzak otrzymał specjalistyczne leczenie, powoli dochodził do siebie. Okazało się, że jest łagodnym i przyjaznym czworonogiem. Zabicie go było fanaberią właściciela.

Na kanale Sidewalk Specials na YouTubie pokazano metamorfozę zwierzaka. Dzięki specjalnej opiece pies zmienił się o 180 stopni, w końcu zaczął cieszyć się życiem. Został adoptowany, a nowej rodzinie czuje się jak przysłowiowy pączek w maśle. Bliscy dbają o czworonoga, który jest ich oczkiem w głowie.

Choć wideo nie cieszy się dużą popularnością, bowiem obejrzało je tylko 4469 osób, to zdecydowanie zasługuje na udostępnienie. Dbajcie o swoje zwierzęta, a jeśli nie możecie się nimi zająć, nie bójcie się prosić o pomoc (sąsiadów, organizacje, strażników miejskich). Śmierć zwierzęcia nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >