Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Po 2 latach oddali psa do schroniska. Wystraszony zwierzak zapierał się łapkami z całej siły
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 06.01.2020 19:31

Po 2 latach oddali psa do schroniska. Wystraszony zwierzak zapierał się łapkami z całej siły

pies
fot. facebook.com

Właściciele uznali, że nie chcą już psa, którego przygarnęli, gdy był jeszcze szczeniakiem. Porzucili go w schronisku, a gdy tylko pies zorientował się, co się dzieje, zaczął zapierać się łapami z całych sił. Nic to nie dało, a całe zdarzenie zostało nagrane.

Kiedy pies zobaczył, że właściciele prowadzą go do schroniska, wpadł w panikę. Czworonóg czuł, że dzieje się coś złego, dlatego tuż przed wejściem z całych sił zapierał się i próbował jak najdłużej pozostać na wolności. Rodzina nie miała litości, zwierzak siłą został umieszczony za drzwiami.

Właściciele oddali psa do schroniska

Rodzina przygarnęła psa, kiedy był malutki. Po dwóch latach, z nieznanych powodów, postanowiła oddać go do schroniska. Właściciele siłą zaciągnęli go do miejsca, które nie cieszyło się dobrą opinią. Zwierzak próbował się zapierać, ale sznur na jego szyi i siła mężczyzny nie dawały mu szans. Na miejscu obecny był też chłopiec, który wychowywał się z nim, ale nie wyglądał na poruszonego.

właściciele

Kiedy w końcu właścicielom udało się wciągnąć psa do środka, zostawili go przerażonego i po prostu wrócili do domu. Na szczęście ich wizyta została nagrana, a film trafił do sieci, dzięki czemu porzucony pies dostał szansę na nowe życie.

Pies otrzymał drugą szansę

Przerażony czworonóg spędzał kolejne dni w schronisku. Jego zachowanie wskazywało na to, że nie był dobrze traktowany w swoim domu. Bał się nawet smyczy i miał niewielkie szanse na adopcję. Kiedy nagranie z jego udziałem trafiło do sieci, sytuacja nagle się zmieniła. Internauci udostępniali film, którym w końcu zainteresowały się media.

WŁAŚCICIELE

Zwierzę zostało zauważone przez współzałożyciela nowojorskiej organizacji ratującej psy, który bardzo przejął się jego losem. Mężczyzna zajął się transportem czworonoga w złym stanie i zabrał go pod opiekę swojej fundacji. Uspokojenie go trwało długo, ale po pewnym czasie był gotowy na nowe życie. Udało się znaleźć kochającą rodzinę, która przygarnęła go i z wielką troską dbała o jego zdrowie.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Bezdomny kot znalazł porzucone niemowlę. Ogrzewał je, dopóki nie nadeszła pomoc
  3. Dlaczego kot udaje chleb? Kocia pozycja, która bawi do łez
  4. Suczka labradora urodziła największy miot w historii. Takiej ilości szczeniaków nie spodziewał się nawet weterynarz
  5. Niesamowite, jak wyglądają kociaki maine coon. Ich uszy robią prawdziwą furorę w internecie, żadna inna rasa takich nie ma