Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Monitoring

Monitoring

ukryta kamera
19.06.2020 21:40 Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Ukryta kamera zamontowana na jednym z miejskich parkingów zarejestrowała niezwykłe spotkanie psa i mężczyzny. Zachowanie faceta do tego stopnia zdumiało oglądającego materiał, że zamieścił go w sieci. Nic dziwnego, reakcja mężczyzny na bezpańskiego psa była naprawdę nietypowa.Jak każdemu wiadomo, najswobodniej zachowujemy się, kiedy jesteśmy przekonani, że nikt nas nie widzi. To wówczas pozwalamy sobie na najwięcej, jesteśmy całkowicie nieskrępowani. Nic więc dziwnego, że mężczyzna w taki sposób zachowywał się tylko dlatego, że nie spodziewał się żadnych ciekawskich oczu. Na całe szczęście, była tam zamontowana ukryta kamera!

monitoring
03.04.2020 13:49 Monitoring z windy ku przestrodze właścicieli psów. Chwila nieuwagi i mogłoby skończyć się tragicznie

Jakiś czas temu w internecie pojawił się filmik pochodzący z nagrania kamery nadzorującej windę. Monitoring zarejestrował przerażająca sytuację, która niemalże skończyła się tragedią. Niech to będzie przestroga dla wszystkich właścicieli zwierząt domowych, a zwłaszcza psów. Monitoring z windy zarejestrował przerażającą sytuację. Kobieta jak zwykle chciała wyjść ze swoimi pupilami na spacer, jednak chwila nieuwagi sprawiła, że codzienna czynność mogła skończyć się tragicznie. Pies właścicielki był przerażony i zdezorientowany. Na szczęście kobieta od razu zareagowała.

monitoring
07.03.2020 18:27 Monitoring z windy ku przestrodze właścicieli psów. Chwila nieuwagi i mogłoby skończyć się tragicznie

Monitoring z windy zarejestrował przerażającą sytuację. Kobieta jak zwykle chciała wyjść ze swoimi pupilami na spacer, jednak chwila nieuwagi sprawiła, że codzienna czynność mogła skończyć się tragicznie. Pies właścicielki był przerażony i zdezorientowany. Na szczęście kobieta od razu zareagowała. Jakiś czas temu w internecie pojawił się filmik pochodzący z nagrania kamery nadzorującej windę. Monitoring zarejestrował przerażająca sytuację, która niemalże skończyła się tragedią. Niech to będzie przestroga dla wszystkich właścicieli zwierząt domowych, a zwłaszcza psów.