Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Trudno uwierzyć, ale na tym zdjęciu jest 6 kotów. Niewielu osobom udaje się odnaleźć je wszystkie
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 08.06.2023 11:02

Trudno uwierzyć, ale na tym zdjęciu jest 6 kotów. Niewielu osobom udaje się odnaleźć je wszystkie

zagadka koty
Reddit

Koty już nie raz udowadniały, że są niekwestionowanymi mistrzami kamuflażu. Na tym obrazku mamy tego niezaprzeczalny dowód. Na fotografii uwieczniono 6 kotów. Jesteśmy przekonani, że nie wszyscy są w stanie dostrzec tyle miauczących pupili, ile rzeczywiście się na nim znajduje.

Nie ma się co dziwić, że nie każdy potrafi wskazać wszystkie sześć kotów, które znajdują się na zdjęciu. Temu wyzwaniu podołają jedynie prawdziwi mistrzowie spostrzegawczości. Koniecznie sprawdź, czy zaliczasz się do ich grona!

Ile kotów widzisz na obrazku?

Zagadki na spostrzegawczość to świetny trening nie tylko dla naszych oczu, ale i mózgów. Nierzadko taka zabawa wymaga od nas większego skupienie, niż początkowo mogłoby się wydawać. Tym razem autor wyzwania zadał wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział jedno, konkretne pytanie.

“Czy potrafisz wskazać na obrazku 6 kotów?”

Choć z pozoru nie powinno być nic trudnego w znalezieniu sześciu mruczków, wystarczyła chwila, aby wiele osób przekonało się, że jest wręcz przeciwnie.

zagadka koty.jpg
Reddit
Para adoptowała psa ze schroniska. Personel osłupiał, gdy po 45 minutach słyszy znajomy głos w słuchawce

Podpowiadamy, gdzie kryje się najbardziej niewidoczny mruczek

Jeśli do tej pory nie udało Ci się jeszcze dostrzec wszystkich sześciu kotów, nie martw się, to zagadka o naprawdę wysokim stopniu trudności. Dla wszystkich, którzy nie chcą poddać się i samodzielnie znaleźć każdego mruczka, mamy podpowiedź. Spróbujcie skupić wzrok na prawej stronie zdjęcia. To w tamtej okolicy schował się największy spryciarz!

Poniżej prezentujemy rozwiązanie zagadki. Jeśli wciąż starasz się samodzielnie ją pokonać, jeszcze tam nie zaglądaj. 

Rozwiązanie zagadki

 

zagadka koty (1).jpg
Reddit

Udało się? W komentarzu koniecznie daj nam znać, ile czasu potrzebowałeś, aby zlokalizować 6 kotów. Wszyscy, którym udało się je znaleźć bez podpowiedzi, śmiało mogą nazywać się prawdziwymi mistrzami spostrzegawczości!

źródło: Reddit, wamiz.co.uk

Tagi: Kot Zagadki
Pitbull służył za żywą przynętę, życie bez cierpienia nie istniało. Tak zareagował, gdy dostał własny kocyk
pies rasy pitbull
Bub to pitbull, który nie ma za sobą łatwej przeszłości. Służył za żywą przynętę podczas walk psów. Na szczęście trafił na człowieka o dobrym sercu i u jego boku zrozumiał, jak pięknym uczuciem jest miłość opiekuna. W nowym domu niemal codziennie stara się okazać swoją wdzięczność, czym jeszcze bardziej skrada serce swojego właściciela.Choć pitbulle są owiane złą sławą, niektórzy przedstawiciele tej rasy skrupulatnie udowadniają, że wszystko zależy od ułożenia i traktowania przez ludzi. Bub miał wiele szczęścia, że po trudnych przeżyciach trafił pod opiekę osoby, która zmieniła jego życie o sto osiemdziesiąt stopni.
Czytaj dalej
Gdy sięgała po buty, z szafki dobiegł głośny syk i trzask. Kobieta krzyknęła i aż odskoczyła z przerażenia
Nietoperz w bucie
Wakacje jeszcze się nie rozpoczęły, ale wiele osób już teraz udaje się na wymarzony urlop, zarówno do egzotycznych krajów, jak i na Mazury czy nad Bałtyk. Przed powrotem warto jednak sprawdzić, czy do naszej walizki nie zapakował się pasażer na gapę. Mieszkanka Świdnika była święcie przekonana, że przywiozła do domu gada. W szafce na buty ujawniono natomiast zupełnie inne stworzenie.Już teraz warto przypomnieć podróżnikom i urlopowiczom, by uważali na swoje bagaże, a pod nieobecność w domu nie pozostawili otwartych okien. Bywa, że dzikie zwierzęta będą szukały bezpiecznego azylu w naszych czterech ścianach.
Czytaj dalej