Swiatzwierzat.pl
Pies przy telefonie

youtube/mrlargemouth

Terier dzwoni do swojej pani w pracy. Ta rozmowa bije rekordy popularności w sieci

23 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Pewien mężczyzna nagrał psa podczas rozmowy ze swoją panią przez zestaw głośnomówiący. Pupil miał pretensje do właścicielki, że musiała wyjść do pracy i nie omieszkał zakomunikować, jak bardzo za nią tęskni.

Jesteś długo poza domem i zastanawiasz się, co pod twoją nieobecność dzieje się z ukochanym pupilem? Wystarczy nauczyć czworonoga obsługi telefonu, by zaspokoić swoją ciekawość. Pies rasy Airedale Terrier imieniem Stanley udowodnił, że korzystanie z zestawu głośnomówiącego to dla niego nic trudnego.

Airedale Terrier poskarżył się kobiecie przez telefon

Airedale Terrier jest największym z terierów o charakterystycznej rudo-czarnej szacie oraz krępej, kwadratowej sylwetce. Zdaniem ekspertów to jedna z najbardziej inteligentnych ras psów, obdarzonych ponadprzeciętną bystrością umysłu, który przywiązuje się do opiekuna i potrzebuje bliskiego kontaktu ze wszystkimi członkami rodziny.

Jak przystało na teriera, cechuje się dość sporym uporem i silnym charakterem, przez co czasami potrafi pokazać rogi. Mimo wszystko może być doskonałym psem do towarzystwa, co udowadnia uroczy film opublikowany w Internecie.

Kupata

Internet oszalał na punkcie kundelka z Gruzji. Codziennie pomaga dzieciom bezpiecznie przejść przez ulicę

CZYTAJ DALEJ

Kobieta o imieniu Jennifer była zmuszona wyjść do pracy, pozostawiając psa pod opieką swojego męża. Jak można było się domyślić, nieobecność kobiety nie spodobała się terierowi, o czym nie omieszkał wspomnieć w trakcie rozmowy telefonicznej.

Mężowi Jennifer udało się nagrać zabawną skargę w wykonaniu Stanleya. Na sam dźwięk kobiecego głosu w słuchawce emocje sięgają zenitu. Stanley początkowo milczy, jednak po chwili zaczyna wyć i wydawać z siebie przeróżne dźwięki. Czy Wy również wyczuwanie wyrzut w głosie czworonoga?

"Jak mogłaś mnie zostawić?!"

Opiekunka stara się pocieszyć swojego podopiecznego, mówiąc, że go kocha, ale ten jest tak zdenerwowany, że nawet nie daje jej dojść do słowa. Przez kolejną minutę Stanley daje upust swojej frustracji. "Gdybyś mnie kochała, nie zostawiłabyś mnie! Wracaj natychmiast do domu!" - zdaje się "mówić".

W końcu Jennifer oznajmia, że nie jest w stanie spełnić jego żądań, więc mąż każe Stanleyowi zakończyć rozmowę.

- Pa pa! Bądź dobrym chłopcem! - woła radośnie kobieta.

Zamiast się pożegnać, Stanley wybiega obrażony z pomieszczenia i nawet nie ogląda się za siebie. Mimo wszystko, widać gołym okiem, jak bardzo kocha swoją właścicielkę.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Archiwum Grażyny Rutowskiej

Można się zdziwić, jakie zwierzaki skradły serca Polaków w PRL-u. Dziś mało kto pamięta

Przed pięćdziesięcioma laty na podwórkach i w parkach próżno było szukać piesków rasy chihuahua, szpiców miniaturowych czy golden retrieverów. Naszym rodzicom i dziadkom towarzyszyły za to owczarki niemieckie, pudle, boksery oraz kundelki. Tematem fotografii z tamtych czasów byli także mruczący przyjaciele człowieka - w archiwach zachowały się dziesiątki zdjęć z kotami we wszystkich możliwych umaszczeniach. Pozwól zabrać się w podróż w czasie i na nowo odkryć, jakim zwierzętom Polki i Polacy deklarowali swoją miłość.

Zobacz galerię >

Sprawdź, ile wiesz o rybach z polskich wód. Nie tylko wędkarze mogą popisać się ich znajomością

Pytanie 1 z 9

Najstarsza hodowana przez człowieka ryba to...

Źródło: inspiremore.com

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Psy

Dlaczego pies merda ogonem? To wcale nie musi oznaczać radości

Czytaj więcej >

Psy

Trener psów ujawnia 3 błędy w wychowaniu zwierząt. Absolutnie ich nie popełniaj

Czytaj więcej >

Psy

7 najbardziej wrażliwych ras psów. Należy je traktować delikatnie

Czytaj więcej >

Psy

Dlaczego pies podnosi przednią łapę? Poznaj 4 możliwe powody

Czytaj więcej >

Psy

Podatek od posiadania psa idzie w górę. Ile zapłacimy w 2023 roku?

Czytaj więcej >

Psy

Czy owczarek niemiecki często choruje? Na jakie choroby najczęściej?

Czytaj więcej >