Swiatzwierzat.pl
Pies przy telefonie

youtube/mrlargemouth

Terier dzwoni do swojej pani w pracy. Ta rozmowa bije rekordy popularności w sieci

23 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Pewien mężczyzna nagrał psa podczas rozmowy ze swoją panią przez zestaw głośnomówiący. Pupil miał pretensje do właścicielki, że musiała wyjść do pracy i nie omieszkał zakomunikować, jak bardzo za nią tęskni.

Jesteś długo poza domem i zastanawiasz się, co pod twoją nieobecność dzieje się z ukochanym pupilem? Wystarczy nauczyć czworonoga obsługi telefonu, by zaspokoić swoją ciekawość. Pies rasy Airedale Terrier imieniem Stanley udowodnił, że korzystanie z zestawu głośnomówiącego to dla niego nic trudnego.

Airedale Terrier poskarżył się kobiecie przez telefon

Airedale Terrier jest największym z terierów o charakterystycznej rudo-czarnej szacie oraz krępej, kwadratowej sylwetce. Zdaniem ekspertów to jedna z najbardziej inteligentnych ras psów, obdarzonych ponadprzeciętną bystrością umysłu, który przywiązuje się do opiekuna i potrzebuje bliskiego kontaktu ze wszystkimi członkami rodziny.

Jak przystało na teriera, cechuje się dość sporym uporem i silnym charakterem, przez co czasami potrafi pokazać rogi. Mimo wszystko może być doskonałym psem do towarzystwa, co udowadnia uroczy film opublikowany w Internecie.

Kupata

Internet oszalał na punkcie kundelka z Gruzji. Codziennie pomaga dzieciom bezpiecznie przejść przez ulicę

CZYTAJ DALEJ

Kobieta o imieniu Jennifer była zmuszona wyjść do pracy, pozostawiając psa pod opieką swojego męża. Jak można było się domyślić, nieobecność kobiety nie spodobała się terierowi, o czym nie omieszkał wspomnieć w trakcie rozmowy telefonicznej.

Mężowi Jennifer udało się nagrać zabawną skargę w wykonaniu Stanleya. Na sam dźwięk kobiecego głosu w słuchawce emocje sięgają zenitu. Stanley początkowo milczy, jednak po chwili zaczyna wyć i wydawać z siebie przeróżne dźwięki. Czy Wy również wyczuwanie wyrzut w głosie czworonoga?

"Jak mogłaś mnie zostawić?!"

Opiekunka stara się pocieszyć swojego podopiecznego, mówiąc, że go kocha, ale ten jest tak zdenerwowany, że nawet nie daje jej dojść do słowa. Przez kolejną minutę Stanley daje upust swojej frustracji. "Gdybyś mnie kochała, nie zostawiłabyś mnie! Wracaj natychmiast do domu!" - zdaje się "mówić".

W końcu Jennifer oznajmia, że nie jest w stanie spełnić jego żądań, więc mąż każe Stanleyowi zakończyć rozmowę.

- Pa pa! Bądź dobrym chłopcem! - woła radośnie kobieta.

Zamiast się pożegnać, Stanley wybiega obrażony z pomieszczenia i nawet nie ogląda się za siebie. Mimo wszystko, widać gołym okiem, jak bardzo kocha swoją właścicielkę.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Archiwum Grażyny Rutowskiej

Można się zdziwić, jakie zwierzaki skradły serca Polaków w PRL-u. Dziś mało kto pamięta

Przed pięćdziesięcioma laty na podwórkach i w parkach próżno było szukać piesków rasy chihuahua, szpiców miniaturowych czy golden retrieverów. Naszym rodzicom i dziadkom towarzyszyły za to owczarki niemieckie, pudle, boksery oraz kundelki. Tematem fotografii z tamtych czasów byli także mruczący przyjaciele człowieka - w archiwach zachowały się dziesiątki zdjęć z kotami we wszystkich możliwych umaszczeniach. Pozwól zabrać się w podróż w czasie i na nowo odkryć, jakim zwierzętom Polki i Polacy deklarowali swoją miłość.

Zobacz galerię >

Sprawdź, ile wiesz o rybach z polskich wód. Nie tylko wędkarze mogą popisać się ich znajomością

Pytanie 1 z 9

Najstarsza hodowana przez człowieka ryba to...

Źródło: inspiremore.com

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Psy

W głowie się nie mieści, co stało się z ciałem pitbulla. Nikt nie miał odwagi choćby go dotknąć

Czytaj więcej >

Psy

50 psów umierało z głodu. Koszmar w pseudohodowli nowofundlandów trwał od lat

Czytaj więcej >

Psy

Czy sprzedasz swojego psa? Poruszający eksperyment społeczny przywraca wiarę w ludzi

Czytaj więcej >

Psy

Film z lecznicy dla zwierząt trafił do sieci. Pokazali, jak weterynarz traktuje swoich pacjentów

Czytaj więcej >

Psy

Czego pies chce, gdy puszcza oczko? Miłość kryje się w najprostszych gestach

Czytaj więcej >

Psy

Biegacz zobaczył psa uwięzionego pod głazami. Nie było czasu do stracenia, zbliżał się przypływ

Czytaj więcej >